Šesť rokov po udalostiach z filmu Deadpool 2 žije Wade Wilson pokojným životom, pretože časy žoldniera Deadpoola nechal za sebou, až kým ho TVA – byrokratická organizácia, ktorá existuje mimo času a priestoru a monitoruje časovú os – nevtiahne do novej misie. Keďže jeho domovský vesmír čelí existenčnej hrozbe, Wilson sa neochotne pridá k ešte neochotnejšiemu Wolverinovi na misii, ktorá zmení dejiny Marvel MCU. (Cinemart SK)

AloisNeuman

Maximální zážitek. IMAX půlnoční před premiéra. V angličtině. Pro nás co jsme prošli celou cestu od začátku splněný sen. Lets fu*king Go !!! A vydržet až do konce. 2x Podtitulková scéna ()

Domineus

Jeden z mála filmov, ktorý ešte v Marvel dokáže fungovať. A funguje podľa mňa dosť slušne a nebojí sa do huby zobrať aj samotný MCU, hlavne teda filmy, ktoré nasledovali po Endgame. Je tam obrovské množstvo narážiek na iné postavy (vrátane cameo rolí), filmy aj seriály, takže je fajn mať o tom nejaký prehľad. V opačnom prípade je možné, že prídete o niekoľko vtipov a film nebude dokopy zas tak dávať zmysel. Ja beriem Deadpoola v prvom rade ako komédiu a to sa mu v mojich očiach stále darí naplniť aj vďaka (až) primitívnemu humoru, pretože si už skoro ani nespomeniem, kedy naposledy som sa v kine takto zabavil. Aj samotný Wolverine tu podľa mňa zapadol veľmi dobre. Dejovo to možno už tak silné nebolo, ale tie dve hodiny ušli aj tak dosť rýchlo a myslím si, že si to tesných päť zaslúži. 85% ()

Maximilianus

Deadpool za mňa týmto filmom Marvel Cinematic Universe nezachránil, ale rozhodne ho výrazne spestril. Do budúcna ho skôr môže svojou prítomnosťou vrámci deja zničiť, ale aj keby, tak to urobí s humorom jeho vlastným, štýlovo a hlavne krvavo. Rovnako ako Hugh Jackman bude asi aj Ryan Reynolds hrať svoju úlohu až do deväťdesiatky. Čo sa týka filmu, dejovo to nebol prevrat, ale čo sa týka nejakého multiversa, tak sa jedná určite o to lepšie čo Marvel vyprodukoval. Extrémne potešia všetky cameá, až by chcel človek ešte viac, no aj tak ich tu je stále požehnane. Na konci filmu mi však došlo a trochu aj chýbalo, že pôvodné osadenstvo z predchádzajúcich filmov nedostalo taký priestor a to je trochu škoda. Logan a ostatní to však bohato vykompenzovali. Hudba bola deadpoolovská, tam nie je čo vytknúť, akcia ma bavila, celkovo humor a Deadpool mi prišlo na hrane únosnosti aby to nebolo už príliš silené, takže v tomto ohľade za mňa ok. Stopáž primeraná, nenudil som sa. Nadávania bolo príliš veľa a to mi možno prišlo trochu silené. Úvodná scéna rovno nabudí na team Deadpool A Wolverine no a samozrejmé cameá, odkazy na všetko možné, či už iné seriály, filmy, postavy a podobne neuveriteľne bavia a čím väčší fanúšik Marvelu ste, nebodaj ešte od prvých X-Menov  či možno aj trochu skôr, tým viac si film užijete. 7,6/10 ()

ForGump

Nový Deadpool už je parodie na druhou (v mnoha momentech jsem měl pocit, že sleduji něco jako Disaster Movie a podobné nepěknosti), která se snaží uprostřed toho marvelovského zmaru s mnohovesmírem z posledních sil vytěžit zbytky popularity mnoha znamých tváří. Finančně se to asi povede, ale bohužel sázka na osvedčenou pičující postavičku v podání Ryana Reynoldse doprovozenou znovuzrozením Wolverina díky TVA, která sází na nostalgii a další várku tu více tu méně nevkusného humoru a spoustou střelhbitých narážek na Marvel, Fox a další už ztrácí v mnoha chvílích dech. A jak bych si přál, aby to tak nebylo. Bohužel už i lidem u Marvelů definitivně jeblo a obavám se, že to už nevytáhne z té bídy vůbec nic. 50% ()

Shaddy1

Fórky za pět hvězd, vše ostatní za tři a vlastně mě to ani nepřekvapilo. MCU se v posledních letech vypracovalo do pozice studia s nejvtipnějšími filmy. Snímek se nesl v duchu předchozích deadpoolových filmů a tak je logické, že postava Deadpoola zde byla mnohem výraznější než Logan. Surovost a brutální akce, která zdobila Logana v jeho posledním filmu z roku 2017, tady ztrácí smysl, neboť zde se hlavní postavy utkávají převážně s nesmrtelnými postavami a celá ta krvavá řezba tak nějak ztrácí na významu. Jako bavilo mě to, ale nic extra překvapivého to nebylo. Nejvíce nadšený jsem z pravděpodobného restartu Bladea. Už se těším na hordy mrtvých upírů - mňam do píči! ()

vvaalleerr

Som čerstvo po filme, takže poriadne neviem čo mám povedať/napísať. Nechcem znieť negatívne, ale tento Deadpool ma trošičku sklamal. Je to akčno-drsná jazda, ktorá je plna nadávok a násilia. Súboj v aute sa mi extrémne páčil. Rôzne cameá a návraty starých/zabudnutých postáv potešili. Chémia medzi Deadpoolom a Wolverinom je skvelá, ale no… neviem. Do väčšiny Marvel filmov to nezapadá, to je dobre. Hlavná nevýhoda je to, že film sa snaží ponúknuť veľa vecí za krátky čas. Je to rýchly bordel a chaos. Nechcem aby to znelo zle. Ja som rád, že ďalší Deadpool film vznikol, ale takto som si to nepredstavoval. Oveľa radšej by som si pozrel dvojku, ktorá jednoznačne u mňa vedie. Možno ten film plne pochopím po druhom alebo treťom zhliadnutí. Zatiaľ 7-8/10. ()

Mini_X

Erkové pokračování hlašujícího žoldáka, který tentokrát není sám, ale společně s ním je X-Men kočička, která ale vás podrápe hluboko do kůže. Takhle jednoduše by snímek Deadpool & Wolverine by šel popsat a bylo očividné, že pro hodně lidí měl Deadpool & Wolverine být spasitelem Marvelu, který si poslední cca 3 roky nevede jako filmy, které vyšli před Avengers Endgame. Ale otázka je, jestli to ten Deadpool a Wolverine nakonec zvládli? Třetí Deadpool měl velice těžký úkol, a to zachránit krachující Marvel, no a mohu potvrdit, že v Marvel kancelářích se teď slaví ve velkém, jako dřív před Endgame událostmi. Pokud jste měli obavy, že Deadpool ztratí kouzlo minulých filmech kvůli tomu, že Deadpool bude v PG-13 MCU, tak se nemusíte obávat, protože první scéna filmu vám hned naznačí, že tenhle Deadpool film bude mít DNA předešlých Deadpool filmech. Úvod je udělaný tak, aby diváci si mohly ulevit, že Deadpool se vůbec nezměnil. Za ten úvod jsem byl velice spokojený, ale byl jsem asi více spokojený s chemií mezi Deadpoolem a Wolverinem, která je prostě to nejlepší v celém snímku. Také bylo super vidět akční scény, které byl fakt dobře natočené a všechny až na jednu měli tu atmosféru Erkového filmu. Co se týče té jedné akční scény, tak v ní byl problém, že byla natočena třesavou kamerou a moc nešlo vidět, a také se ve scéně nevyužili všechny postavy co ve scéně byly. Další menší zklamání byl samotný příběh, který sice není nějak špatný, ale není ničím výjimečným. A v poslední radě je záporák, který je pro mě osobně nejslabší záporák v celé Deadpool trilogii a působí, že by měla být záporákem úplně v jiném filmu, než v Deadpoolovi. Ale celkově jedná se o jeden z těch lepší MCU filmů co jsem během těch 4 let dostali. Doufám, že ještě někdy uvidíme Ryana Reynoldse a Hugh Jackmana společně v dalším Marvel projektu. 7,5-8/10 ()

Kobitch

Über-meta humor v tom nejlepším podání. A to jsem v životě neviděl jediný X-meny ani Marvelovku. Nebylo to bezchybný, ale v plným letňáku se klady filmu znásobily. [ČSFD víkend Boskovice] ()

kukkik

Pro fanouška superhrdinů a komiksů obecně je to, dle reakcí mé spolunávštěvnice premiéry, pětihvězdičková palba. Pro nezaujatého pozorovatele bez hlubších znalostí americké popkultury a komiksových reálií bych tipoval klidně i dvě hvězdy, pro mě jako diváka který sice zná všechny postavy a jejich historii, komiksy i animované seriály ze světa DC i Marvelu ale kterého zároveň tenhle svět nikdy nijak zvlášť nevtáhl je to průměrná buddy komedie, na kterou sice rychle zapomenu ale v kině jsem si ji po boku věrné fanynky tohoto žánru, docela užil. 3/5 ()

bearmeedek odpad!

Největší pecka letošního léta - možná tak kladivem do hlavy. Nejnavštěvovanější film této sezóny - taky jsem se nechal nachytat. Záchrana Marvelu - tak to jsou v hajzlu. Po druhém Deadpoolovi bych nešel na trojku. Spojení s Wolverinem a velké nadšení davu (dav byl vždycky špatný) mě přesvědčilo. Auuu! Po půl hodině v kině jsem zvažoval odchod. Postava Deadpoola mě byla jasná a nic jsem od červeného kašpárka nečekal. Předpokládal jsem, že Wolverin pozvedne úroveň alespoň 50 na 50. Chyba. Vedle červeného kašpárka se zařadil žlutý kašpar. Děj vůbec žádný a pokud by jsme tam přece jenom nějaký dohledali, tak byl mizerný a naivní, že se do této doby vůbec nehodí. Celkové shrnutí mého hodnocení: hrozná píčovina. (Tu píčovinu jsem si vypůjčil z 3868-mi podobných výrazů ve filmu). ()

s1r1us

Nesmál jsem se, a ani zbytek kina se nahlas nesmál. Nadstavenej a přeplácanej digibordel. Vlastně jo, jednou se vzadu někdo chechtal… ale na Deadpoolovi? wtf? Jestli je to takhle, tak už ho nechte umřít. Prosím. ()

TomasRichtr

Lepší než jednička to není, ale lepší než dvojka rozhodně. Logika výstavby děje sice pokulhává, ale soundtrack tentokrát seděl do puntíku (bye bye!), děj odsýpal a nahláškováno bylo řádně (blowjob handles mě naprosto oddělaly). Jen na můj vkus odkazy na Marvel a film jako takový byly příliš na první dobrou, ale co už. Bavil jsem se. ()

Hashirama

Po dlouhé době dostáváme to, na co jsme byli u Marvelu (a potažmo u Disneyho) zvyklí až nezdravě dlouho - kvalitní hollywoodský produkt. Třetí Deadpool je poctivá a vydatná komiksová zábava, na které je zřetelná všechna producentská a tvůrčí péče a hlavně snaha dát divákům plnotučnou popcornovou porci zábavy. V tradičním duchu Marvelu je na nebohou pseudozápletku navěšena obří plejáda atrakcí, které si Deadpool může dovolit ždímat naplno - boření čtvrté stěny na účet Marvelu, výbušná chemie mezi Reynoldsem a Jackmanem, akční a dramatický potenciál Wolverina, šílená a skvěle využitá camea, všechny ty divácky vděčné propriety, které od Marvelu chceme, Deadpool rozdává plnými hrstmi. A když přimhouříme koule nad sem tam slabšími triky, i akce je naprosto prďácká, jak už je v této sérii ostatně zvykem. Tahle podpora provozovatelů kin bez pochyb stojí za těch pár stříbrných, co vylovíte z kašny. 8/10 ()

Rado H.

Povedený  dárek  pro fanoušky  Marvelu  na krvavém, sprostém, ale vtipném podnose. Zjevení  některých  postav  bylo přímo  dojímavé. Na 5 hvězd chybí  přeci  jen o trochu  lepší příběh.  I když, upřímně  - ten tady  byl stejně vedlejší. ()

RAY~

Totalní sračka. Tenhle film je ideální pro lidi, který leželi 10 let v komatu a odumřela jim u toho polovina mozku. Neni to ani vtipný, ani napínavý, ani dojemný. Miloval jsem Xmeny, ale wtf is this shit, seriously!? 84% a jeden z nejlepších filmů všech dob? Jste se všichni posrali ne? ()

Ceberus

Čtyři a půl hvězdy za očekávaný nářez. Já to dělat nebudu, ale pokud nechcete, aby vám někdo vyspoiloval camea (ano, množné číslo), tak vám radím minimalizovat riziko a přestat číst cokoli o filmu a nejprve se na něj raději podívat. Pokud se vám líbil Deadpool, bude se vám líbit i toto, asi tak jednoduché to rozhodování je. Film se neštítí svého R-kového stupně, takže krev nechybí a i český dabing tentokrát něpřekládá "f*ck" jako plané "do hajzlu". 🙂 Reynolds opět hraje sám sebe a Jackman znovu dokazuje, že vedle zuřivosti umí i emoce. Výkon Emmy Corrinové se asi nezapíše do dějin padouchů, ale na to ani neměla dostatek prostoru či hlubší scénář. Naopak Matthew Macfadyen ždímal ze své postavy, co se dalo. Fanoušky, kteří čekají souboj Deadpoola a Wolverina, lze namlsat tím, že jejich vzájemná ta bitka není jen jedna. 😉 A nezapomeňte počkat na potitulkovou scénu, velmi vtipná. 😃 ()

EwE.EwE

Po delší době skvělá marvelovka s mým oblíbencem. Ano, myslím Deadpoola. Jako vždy chrlil vtip za vtipem, místy možná až příliš sprostý, ale to mu člověk odpustí. Zasazení Wolverina z toho "správného" svět byla taky skvělá volba. Ten kdo se bude koukat na tenhle díl, tak doporučuji projet všechny filmy se superhrdiny, aj ty béčkový, aby se neochudil o vtipy které tam padají. Nesmím ani opomenout úžasný soundtrack a konečně dávala smysl i narážka z videoklipu ze Celine Dion 😄 ()

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

19.08.2024

Dominance na tržebním vrcholu po spanilé krasojízdě končí. Nový hororový snímek Vetřelec: Romulus od Fede Alvareze (Smrt ve tmě), jenž pochválil i otec série Ridley Scott, překonal všechna očekávání… (viac)

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

12.08.2024

Bylo to jen otázkou času. Tržby letošního marvelovského hitu Deadpool & Wolverine režiséra Shawna Levyho (Free Guy: Hra na hrdinu, Projekt Adam) se nabalují jako sněhová koule a už třetí víkend… (viac)