Tento moderní multižánrový seriál posuzuje řeckou a římskou mytologii novou optikou z hlediska genderové politiky, moci a života v podsvětí. (Netflix)

ferdomravec

keby som si v niektorej recenzii neprecital ze je potrbne vydrzat 3 casti tak by som sa k tomu asi po prvej nevratil. Zaujimave, nie super ale urcite zaujimave ()

JanaH.

Dobrý námět, celkem dobře zpracovaný, proto dvě hvězdy. Zahráno také docela dobře, ale proč je furt všude pořád tolik homosexuálů, transsexuálů a jiných xxxsexuálů. A proč je to tak zbytečně sprosté. Chápu, že dnešní doba je drsnější, ale když je toho moc, není to už vtipné. Zatím jsem u čtvrtého dílu, asi to dokoukám, ale nějak mě to zrovna neuchvátilo. ()

Shraddha

Pobavilo. Navzdory snaze tam nacpat co nejvíc politicky korektních figur a minorit, to mělo spád a odsejpalo. I když tu už někdo zmínil Americké bohy, tak ti mi přišli paradoxně o dost méně přístupní. Kaos jde cestou mainstreamu se vším, co k tomu patří, dávám tomu pět hvězdiček hlavně kvůli tomu, že to není "pejsek s kočičkou vaří dort" ani "lgbtfňbž agitka", ale že to drží pohromadě a je to vtipné. ()