Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

stanyko

Nechapem miestne chvalospevy. Pod ich dojmom som cakal, ze Netflix snad natocil nieco vynimocne a pritom je to priemerny ceckovy film. Jedine novum na celom filme je upir v lietadle, ale od daneho momentu sa nedeje nic prevratne. ()

Accuphose odpad!

Zajímavý nápad plus klišoidní zápletka střídající slabé a méně slabé momenty, se s neúnusnou délkou pomalu mění v parodii. Mohlo to bejt na jednu či na dvě, ale sry, tohle jste dost přepískli ve všech směrech, nejvíce ve stopáži. V letadle i na 90 minut musíte mít perfektní scénář :-) Sergej je Čech a ve Skotsku mluví Angličan s naprosto jasným německým přízvukem, jen tak na okraj :-) Sry ale Zelenou míli jste z toho nevydojili. ()

KofiAnnan

Za mě dobrý. Více než upířinu to ve mně evokuje Zombie style. I když to asi není to podstatný. Parta teroráčů byla fakt výživná a teplej psychouš hodně crazy (protože, kdo ze sebe dobrovolně udělá Miloše Zemana po očkování žejo?). Co si asi matka píchala za AstraZeneku, že dokázala být při smyslech, příčetná a nesežrat svého syna do té doby, než byl v dostatečně bezpečné vzdálenosti vybaven TNT, aby ji mohl odpálit. Ale i tak dobrá německá avifobie. R.I.P za čivavku. ()

bonovox

V rámci žánru slušne ale velmi ma rušili divné strihy v takmer celom filme. Krvavé je to ale dostatočne a aspoň pri nakrúcaní dostali zarobiť český filmári. ()

Dawe2

Upířinka od Netflixu z České Republiky. Bohužel na začátku film prozradí dost podstatnou část konce, ke kterému se pak pomalu dvě hodiny blíží. Dívák přichází o pocit nejistoty, který by jinak mohl mít. Možná méně řevu, stopáže a více logičnosti a ostatních věcí. Příběh z minulosti posouvá kvalitu výše, ale na 60 % to u mě nestačí, slušných 50%. ()

brasek

Skoro absolútna spokojnosť! Dvojhodinové dobrodružstvo s plnokrvným hororom. Možno škoda, že tých upírov bolo na konci veľa a záverečná časť príbehu má mierny nádych frašky. Celý príbeh som sledoval s veľkým zaujatím, spomienky hlavnej postavy na minulosť neprekážali. ()

vinducha

Svěží pohled na upírskou tématiku , za 2 hodiny mě nenapadlo si jít zakouřit ani jsem nebyl na wc , což je samo o sobě docela pochvala pane Thorwarthe. ()

Holly_Molly

Výkon hlavní herečky a práce maskérů jsou jediný dvě věci co drží nad vodou tuhle hromadu hnoje, která i tak jednoduchou premisu (nechat upírku pozabíjet bandu lobotomů) musí roztáhnout na nudný dvouhodinový drama, s nudnejma flashbackama (ta stopáž se něčim natáhnout musí, že jo) a takovou plejádou dementních postav, že je až neuvěřitelný kolik jich v jednom filmu v jednom letadle může být... Tam fakt nešlo fandit vůbec nikomu, Dominic Purcell si po přečtení scénáře evidentně vydupal, že v týhle sračce chce být co nejmíň to půjde, zbytek teroristů, posádka i cestující jsou totální idioti a nejen, že mi bylo úplně u prdele kdo zdechne, ale já jim tu smrt přál! Hadi v letadle byli aspoň vtipný když už nic jinýho... ()

Kushina

Po dlouhé době film o upírech, který překvapil. Nečetl jsem si, o čem film vlastně bude, o to víc jsem byl překvapený, že nešlo jen o únos letadla a teroristy, ale hrálo v tom roli i trošku sci-fi. Povedený kousek, i když s dost chybami. Nevadí, stálo to za to! 70% ()

Saxos

Hodná, ale i v neupíří fázi ošklivá samoživitelka, vám k srdci nepřiroste i přes její obětavost. Spojení určité upíří linky s únosem letadla i osvětlení, jak upírka vznikla, bylo celkem povedené. Klady: maskéři se vyřádili; i ve stísněném prostoru letadla lze dosáhnout akčnosti; upírák, tak trochu jinak. Závěr: doporučuji. ()

Ace.A.T.L.

Tohle bylo příjemný. Zajímavá myšlenka dotažená do konce a po celou dobu udržená pod uzdou tak, aby nesklouzla nikam do kravin. Jen je škoda, že se to všechno děje v letadle a to dost sráží zážitek, protože survival v letadle potěší jednou, možná dvakrát, ale po tolikátý už to zamrzí. Ale i tak je to fajn film, kterej neurazí. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()