Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 11 bodov
Greenwic
Michal Jankovič
Galanta, Trnavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Temný rytier
(2008)
Krstný otec
(1972)
Scarface
(1983)
Kasíno
(1995)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
...a spravodlivosť pre všetkých
(1979)
Dvanásť rozhnevaných mužov
(1957)
Podfu(c)k
(2000)
Hotel Rwanda
(2004)
Počiatok
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
11 bodov
Fanklub
(15)
Popluh
Curlyman
Divous
S.HE
Sasha248
M1K0
romansk8
jokai22
Swarley0000
mag01
tomasso19
Nheedom
Mexusk8
Walkyra
Miriamiriam
last.fm/user/greenwic