Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 4 body
R_i
Katka R.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Horor
Krimi
Akčný
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Nedotknuteľní
(2011)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Dvanásť rozhnevaných mužov
(1957)
Walk the Line
(2005)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Spolok mŕtvych básnikov
(1989)
Mlčanie jahniat
(1991)
Temný rytier
(2008)
Sedem
(1995)
Prekliaty ostrov
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
Freak5
Rescle
uretsad
Lochnessia
Gingerfetka
LucnaP