Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
endruuuu
Ondřej Gavran
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Student z Prahy
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Animovaný
Dráma
Sci-Fi
Komédia
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Kanada
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Počiatok
(2010)
Matrix
(1999)
Návrat do budúcnosti
(1985)
Pelíšky
(1999)
Equilibrium
(2002)
Temný rytier
(2008)
Oblivion: Nevedomí
(2013)
Atlas mrakov
(2012)
Podivný prípad Benjamina Buttona
(2008)
Gladiátor
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
CHONZAA