Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 2 body
Foxized
Domenico Povero
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Horor
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Kanada
Japonsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Flash
(2014)
Dr. House
(2004)
Sherlock
(2010)
Stranger Things
(2016)
Mestečko záhad
(2012)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Brickleberry
(2012)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
Domek z karet
(2013)
The Punisher
(2017)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(7)
Viktooorka
Hanys_
Deerized
Alnigi
Alacek
Verik
Dorota.Pyszk