Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
Sefca10
Ondřej Šefčík
Příbram, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Horor
Dráma
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Jurský park
(1993)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Leví kráľ
(1994)
Harry Potter a Ohnivá čaša
(2005)
Titanic
(1997)
Captain America: Občianska vojna
(2016)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Forrest Gump
(1994)
Piráti z Karibiku: Na konci sveta
(2007)
Rocky III
(1982)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
groz122