Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
25. naj používateľ Španielsko
2 fanúšikovia
/ 1 bod
Jorge
Jorge Lammer
Španielsko
P.T.
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelný…
relácia
USA
Francúzsko
Československo
Veľká Británia
Taliansko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Postřižiny
(1980)
Rozmary mocných
(1971)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Dobrý vojak Švejk
(1956)
Odplata
(1999)
Návštevníci
(1993)
Som nesmelý, ale liečim sa
(1978)
Veľký flám
(1966)
Žandár zo Saint Tropez
(1964)
Hoří, má panenko
(1967)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
25. naj používateľ Španielsko
1 bod
Fanklub
(2)
WinnJets
jousep