Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

borec999

Jednotka bola nápaditejšia, vtipnejšia a humorom Sandlerovskejšia. Dvojka je hviezdnejšie obsadená, akčnejšia, ale i nudnejšia a viac stávkou na istotu v zmysle, že takmer nikoho neurazí, resp. nikto o filme nepovie že je vyslovene zlý. No takisto ho asi nikto nebude odporúčať. Ako nenáročná oddychovka ak nemáte vysoké očakávania to relatívne funguje, no musím povedať že už pár dní po dopozeraní film dokonale vyšumel z hlavy. 50% ()

F.W.Colqhoun

I have to tell you, Paris is my favorite city in the world. / - When was the last time you were there? / - Hmm. Oh, I've actually not been there. But I just know from the movies and from the pictures and-- Shitzovi berou nízkopříjmové diváky u televizních obrazovek v pokračování nečekaného netflixovského hitu znovu na dovolenou a víc než film jde opět o mišmaš televizního bedekru po vyšeptalých destinacích, teleshoppingu značek, které propagaci díky slaboduchosti spotřebitelů nepotřebují, a společenské rubriky o hvězdách 20 let za zenitem. Jennifer Aniston nejenže začíná navzdory make-upu a dalším trikovým prostředkům (CGI?) jako Valerie Kaplanová vypadat, ale bohužel i znít. Ještě hroznější je ale zjištění, že se v letech Hanse Landy ocitla už i Mélanie 'Shosanna' Laurent. Adam Sandler zasluhuje respekt za v podstatě charitativní přístup ke kolegům (kdo jsou teď opravdoví p*ř*á*t*e*l*é, co?) a skutečnost, že je schopen bytostně mrtvý projekt držet těmi několika gagy a umem říznutým nestoudností v pásmu použitelného průměru. Překvapivé setkání: The Smashing Pumpkins: Spellbinding. ()

Malarkey

Mám Adama Sandlera a jeho humor rád, ale občas už mi přijde, že si dělá co chce. A je úplně jedno, jestli to diváka bude bavit nebo ne. Už Vražda na jachtě byla taková, že jsem se musel hodně přemáhat, abych se bavil. Jenže jelikož jsem se sem tam od srdce zasmál, nakonec jsem mu to přeci jen odpustil. Tady už to ale nepřejdu. Scénáristicky je to prostě blbost a totální nuda. Je to jako když si chcete odpočinout a tak si otevřete knihu, o které víte, že je totální béčko, ale máte jistotu, že si u ní odpočinete. Jenže ta jistota s přibývajícími stránkami ubývá, až u toho usnete. ()

necisty

Ne že bych čekal, že bude dvojka lepší, ale tak strmý pokles jsem fakt nečekal. Jo to hloupé, naivní a trochu to hraní nevěřím už ani Adamovi s Jennifer, natož ostatním. Předtím to mělo aspoň pevnou a smysluplnou kostru a člověk se nasmál, tady to byla až otravná blbost hned od začátku. Plus pouze za to, že to těm dvěma stále sluší a za to, že jsem se 2x (slovy: dvakrát) zasmál. Příště spíše víc vážněji... nebo radši ne. ()

mira007

Duo Sandler a Anistonová opět vyšetřují zločin až na Eifelově věži. Ve stejném stylu a provedení ikdyž tentokrát slabší jako jejich předchozí akce na jachtě, ale nějakým způsobem se to dalo jako něco vysoce nenáročného zkonzumovat jako klasická americká komedie od Sandlera. ()

• Natáčanie začalo v januári 2022 v Honolulu na Havaji a skončilo 8. apríla 2022 v Paríži vo Francúzsku. Natáčalo sa aj v Karibiku. (Arsenal83)
  • V prvej časti (vražda na jachte) sme sa dozvedeli, že Audrey (Jennifer Aniston) má intoleranciu laktózy. Ale keď vojdú do izby vo vile na ostrove, prvé čo urobí je, že zje syr, ktorý je na stole. (Dajman)

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)