Slimáci

• Španielsko Slugs, muerte viscosa (viac)

V malém městě dojde k přemnožení zmutovaných, velmi nebezpečných slimáků, kteří si s velkou oblibou začnou pochutnávat na místních lidech. Jedinou nadějí se stává hygienik, který se s pomocí přátel pouští do boje s tímto slizským zlem. (oficiálny text distribútora)

Viktooorka odpad!

utrpení tyhle mršky mít na zahradě.. a co teprve koukat na tenhle filmek.. podotýkám, že se mu nedají upřít jisté kvality.. to ano.. ale přesto nemůžu jinak.. jediné, co mě u toho filmu bavilo, jíst ten senzační chleba se šunkou a sýrem.. no co.. Slimáci tam taky hodovali.. měla jsem hlad též :-D [1. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

cocrHeLL

Naprostá bomba "zvířecího" gore...byť se to knižní předlohy drží jen okrajově, tak stěžejní scény jsou obsaženy a maj ty správný koule. Obzvlášť kousanec ozubeného slimouše do palce Mikea Bradyho a vyprsklý oko v restauraci. Moc pěkně krvavé, a to i přesto, že kniha nabízí bližší pohled do nitra těch, kteří se jen se slizem setkali na dotyk (tady vzniká největší rozdíl) a jejich následné plížící se utrpení, které se, doslova, plazí celým tělem a mezi prvními příznaky je nesnesitelná bolest v zátylku. Slimáci jsou důkazem, že ne vždy se vše musí držet předem napsaného, aby to fungovalo. ()

wosho

Viděno před mnoha lety, v dětství. Pamatuji si hnus, brutalitu a napětí. Ale jak jsem napsal, viděl jsem to asi tak ve 12. lety, tak nevím, co bych na to říkal dnes.///// A taky jsem to nedávno viděl znovu a velice mě to zklamalo. Hrozná režie, béčkovitý scénář v tom nejhorším možným smyslu. A výkony herců?? Hrůza. Jediným podařeným co tady je, jsou gore efekty. ()

Gorehound

Slimáci sú zábavné béčko so skvelými krvavými efektami, ktorých ale mohlo byť kľudne viac. Malé americké mestečko na Halloween je veľmi fotogenické, hudba taktiež vôbec nie je zlá a technické spracovanie slušné. Samozrejme " kazetovosť ", ktorá sa s týmto filmom spája, mu dodáva punc príjemnej video nostalgie. ()

darkrobyk

Po delší době jsem se znovu pustil do slimáků a musím říci, že předchozí nadšení poněkud opadlo (snížil jsem hodnocení o jednu hvězdu). Pár skvělých gore efektů (nezapomenutelná exploze očních bulv s gejzírem parazitů) a napínavých scének je doplněno zbytečně velkým množstvím nezáživné vaty. Dialogy ani nezmiňuji, u hororů se dají bláboly i tolerovat, pokud je přebíjí akce, efekty, napětí... Zábavnější je tak pro mne Slimák z roku 2006. Slimáci vznikli podle knižní předlohy Shauna Hutsona - ta je opravdu drsná, nechutná a pěkně zvrhlá - pro odolné žaludky. Škoda, že film je nakonec poměrně krotký... ()

• Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Shauna Hutsona. (Hans.)
  • Film bol zakázaný vo Fínsku, na Islande a v austrálskom štáte Queensland. (Paldiny)