Maximus převezme Titovu identitu; Lucy je napadena hltačem. Howard ji zachrání, ale přijde o své léky; před válkou se Howard na naléhání své ženy stává mluvčím Vault-Tecu. (mikki089)

Najt

Díl, který se příběhově moc neposune, ale je doslova dobrodružný. Všechny 3 postavy jsou na cestách, a brození pustinou, ať už po písku, nebo rozpadlým městem, nebo okolo jezírka, které lemuje zeleň. To je prostě fajn podívaná. Scéna s hltačem povedená a dokonce dojde i na setkání. Každopádně výprava pokračuje, zatímco ve vaultu se rozhoduje o osudu nájezdníků. ()

Rocky88

Výrazný úpadek oproti prvním dvou dílům. Příběh se moc neposune, je tu nepochopitelně MOC zeleně a modře, Wasteland ani města nenesou památky po Raiders, RADškorpíkách, mutantech, atp. Zábavné pokoukání to bylo (rozbitý vodní chip je výborný odkaz na hru) pořád, ale chce to využívat více svět, který je k dispozici. ()

Martrix

Mám z toho stejné pocity, jako když jsem sledoval podobně očekávaný, vyhajpovaný a nakonec rozpačitý The Last of Us. Když už se něco dělo, bylo to dobrý, ale že by to bylo atmosferické, vtahující, originální? To jen výjimečně. Možná to funguje jako kombo pro ty, kteří jsou fandy hry. ()

Stanislaff

Není mi cet, ale již sát a videohry šly mimo mě a o tom to zřejmě je. Seriál je pro mě španělské pueblo, vůbec mu nerozumím a tím pádem se mi vůbec nelíbí. Vydržel jsem tři epizody silou vůle a ve třetí epizodě mě dorazil ten přerostlý komický axolotl. Už se nato dívat nebudu. Vzdal jsem to. Ostatním přeji příjemnou zábavu. ()

kenkaku

A máme tu sešup. 1) flashback intro bylo jako smutná parodie - pohled na štáb byl vizuální groteska a obsahově zbytečný. 2) cokoliv z Vaultu 33 mě už nezajímá (hlavní linie se odehrává jinde) nemluvě o tom, že se chovají jako dementi (viz kauza věznice). 3) proč neměla pipka tu hlavu v batůžku? (beztak tam má kraviny). 4) černoch se chová jako dutina (a v jeho lince byla zase nějaká protivná asiatka - jako v Halo… to neumí hrát jinak?). Jediné co mě opravdu pobavilo je poslední minuta před titulky (ale kvůli tomu nadstandard určitě nedám). ()

• Scéna, ve které technik Vaultu 33 sdělí Overseerům, že se rozbil vodní čip, je odkazem na úplně první herní „Fallout“, ve kterém hledání vodního čipu bylo hlavní zápletkou. (UncleMorty)