Před válkou Howard odhalí záměr Vault-Tecu rozpoutat jadernou válku. Maximus se spojí s Bratrstvem v boji proti Moldaverovi. Lucy odhalí Hankovu zradu a Maximus je prohlášen za Moldaverova vraha. (mikki089)

Petak3

Nejlepší finále seriálu za hoooodně dlouhou dobu, škoda te tupé divné chlapoholky a toho co jejího my, zbytečný a brutálně to tam vadí, v dřívějších dílech jsem myslel že je to jen chyba ale evidentně je to tam schálně. Každopádně finále za plnej! Je to New Vegas? 2. Série má potenciál být mistrovským dílem, pokud by se odehrávala ve Vegas, kde je NCR a Ceasars Legion. Těším se ()

aR3Zz

Překvapivě velmi povedený konec, řekl bych až nad očekávání po druhé nudnější polovině série. Nejdříve se dějové linky hezky pospojují, aby se nakonec většina z nich také uzavřela. Určitě to není konec do ztracena, spíše naopak. Série je tak samonosná a kdo nechce, nemusí pokračovat dále a bude jakš takš spokojen. ()

Martrix

Poslední epizoda doplnila chybějící dílky v příběhu, takže teď už celá řada dává smysl. Sice v ní stále zůstává nemálo hloupostí a pár nezáživných míst, ale aspoň to má nějakou páteř. S takto rozdanými kartami, už bude i pro neznalce předlohy, druhá řada o dost vstřebatelnější. Divák už ví s jakým útvarem má tu čest. Zná motivy postav. Ví, že to má hlavu a patu, není to hloupé... . Taky nebude čekat bizarní komedii na pozadí dystopického světa...k čemuž první epka sváděla. Postupně se tón měnil ...v této epizodě nenajdete po humoru ani památky. Takže ano, na druhou řadu se mrknu. A to přestože je mi postava Maxima dost nesympatická. Naštěstí je postava FLusy a Red Scull Woodyho OK a příběh je fajn. ()

Polgedney

Finále super, líbilo se mi to jak do sebe všechno zapadlo, Ella Purnell a Walton Goggins ve svých rolích byli fakt úžáaní. Jediného čeho se hodně obávám co budoucnosti je NCR. Celkově v seriálu bylo pár změn u kterých si jsem lehce nejistý jak se budou vyvíjet a většina těch změn je právě okolo NCR. Shady Sands je pryč, NCR vypadalo jako že se skládá jen z posledního outpostu který byl zničenej Brotherhoodem. NCR je tak obrovskej hráč na West Coastu, že si nedokážu představit West Coast bez nich. A co pak Caesar's Legion? S kým budou bojovat jestli ne s NCR? S Brotherhoodem? No nevím. Nebudu soudit, dokud nebude druhá série, až tam se ukáže jestli se s NCR vypořádají dobře, nebo to dopadne katastrofálně. ()

john.h

Nelibi se mi, ze to podkopava originalni kanon trosku zvlastnim zpusobem (Vault Tec odpalil prvni atomovku). Na druhou stranu v prvnich hrach se zminuje, ze se nevi, kdo valku vlastne zacal. Co se mi libilo, opet, je pomrkavani na fanousky, level mastery. Napriklad dulezity kod v tomto dile je vlastne datum vydani prvniho Fallouta v USA, tedy 101097 ()

• Během schůzky v budově Vault-Tecu můžeme u stolu za jmenovkou ROB-CO spatřit pro hráče herní série velmi známou postavu Roberta Edwina House, který se proslaví především jako vůdce poválečného New Vegas Stripu a majitel kasina Lucky 38. Jako drobný ester-egg jeho postava v seriálu zmíní, že by jiný člen schůze prodělal i kdyby řídil kasino. (LucasAbelle)
  • Kód 101097 k aktivaci studené fúze, který Hank MacLean (Kyle MacLachlan) zadává do terminálu, odkazuje na datum vydání první hry ze série „Fallout“. (pcpsmkr105)