Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 1
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

TV spot 1

Ponkry01233

Tady jde vidět, že spojení TV Prima a TV Joj v různých projektech, byl hodně dobrý nápad. Seriál je velmi dobře zpracovaný podle Francouzské předlohy. Je to skvěle herecky obsazený seriál, asi v žádném českém seriálu nenajdete tolik herců na takovéto úrovni. Humor zde byl velmi dobrý, celou dobu jsem se skvěle bavil. Tohle se opravdu hodně povedlo. Nebál bych se tohle zatím označit za nejlepší český seriál roku 2024. ()

Tosim

Když se všecko posere, tak je tu vždycky ještě film. Nalákal mě zajímavý námět (jak se později ukázalo, bohužel převzatý) a Michal Blaško na pozici režiséra + tandem scénáristů Nellis a Hodan, ale jako celek se mi to zdálo průměrné. Hlavně z toho důvodu, že ne všechny ty bláznivé situace (i když jsem se jim často smál), jsou dle mě v našem malém rybníčku, kde se téměř všichni znají, příliš možné. Větší pachuť pak způsobí zjištění, že přesně ty idiotské seriály, ze kterých si tenhle dělá legraci, nám prima servíruje jak na běžícím pásu a myslí je smrtelně vážně, aspoň co se reklamních pauz týče. ()

milos.bradik

Celé to ztrácí na tom, že nejde o původní český seriál, ale o česko-slovenskou verzi francouzského seriálu. Prostě z toho čiší to cizí prostředí, není to naše. Herci jsou dobří a za ně také dávám dvě hvězdy, ale za ten lesbicko-buzerantský motiv bych je nejraději zase ubral, ale budiž, jenom mám dojem, že z té čtyřprocentní menšiny se začíná dělat většina. ()

Bozvav

Je to neucelené, děj hodně přeskakuje, nosná linka nejasná. Ale zejména v první půli seriálu je dostatek humorných okamžiků, takže já se dobře bavila. Pak už následuje dosti strmý sešup dolů, například ze situace, kde Langmajer nesnáší Marcinkovou a naopak se dalo vytřískat mnohem více. Tvůrci seriálu měli přidat více humoru, klidně i trochu na hraně a méně sladkobolných rodinných scén, Postavy hlavních aktérů, by si také zasloužily větší hloubku. Ale jinak jako celek lepší, než jsem čekala, takže za mne 50%. ()

quokam

Urcite nadprumerny komedialni serial, o tridu (nebo hvezdu) lepsi nez kupr normalizacni akta x, kterej Soudruzi nakonec nedovysvetlili. Bohuzel se vsak neubranil vykyvum kvality a to i mezi dejinyma linkami. Vztah otce s dcerou supr, Hadka s vietnamkou druhy supr, na druhe strane linka Kronerove a jeji dialogy s Krejcirem katastrofa a postava Marty Issove, to byl primo scenaristicky zlocin. Presto si myslim, ze divacky neuspech byl nezaslouzeny, mozna zpusobeny tim, ze serial byl uz tydny predzverejnen na streamu, mozna tim, ze cesky divak neusne, pokud mu z obrazovky netecou hektolitry krve a nevypadne jedba az dve mrtvoly. Herecky. Za mne zivotni vykon Marty Issove, kvalitni komedialni nadstandard u Mastalire, objev roku u Juristove a Ripove. A super herci v kameo hrajici sebe sama. Celkovej dojem 7.5/10. ()