Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama. (Netflix)

kockodan odpad!

Ne a ne a ne a ne! Prostě nemůžu. V kostce je to o dvou psychicky velice narušených lidech, kteří si oba nemají co vyčítat, jedné psychopatické prasnici a ubožákovi (asi traumatizovaném z dětství), který ji neumí poslat do prdele, a má IQ tak okolo 65, když se neumí zeptat patologické lhářky na zjevné otázky ohledně jejích lží aby ji rozložil, zdecimoval logikou, vysmál se jí a poslal do prdele. Místo toho ji podporuje, kupuje drinky, flirtuje s ní a dokonce ji pozve na kafe. A pak si ten idiot přijde stěžovat na policii, že je ta oteklá améba stalkerka, a že mu nedá pokoj. Absolutní odporný hnus o úchylném imbecilovi a psychopatické lhářce, ze kterého mi bylo špatně. Jak může někdo na něco takového vůbec koukat aniž by se mu z těch lidí, a hlavně z ní, neobracel žaludek, to nepochopím. ()

BadassX

No jo no. A koho to zajímá? Protáhli mu prdlu,  neměl dost až poznal, že vlastně okay a bába stalking? No mohl to skončit hned, ale vlastní  frustrace a vnitřní rozháranost…. 😊 kecy je to kretén jako ona a jelikož se jedná o moderní téma mítů tentokrát muže a máme tu i byvalýmužteďžena atd atd atd., tak se to určitě natočí. - modern new age movies ()

Rockerman

Příběh jednoho standupového zoufalce je k neuvěření. Ten chlap je přitahován problémy a nemůže se jich zbavit. Martha je na něj sprostá, dohání jej až k šílenství a přesto ho přitahuje a neustále se k ní vrací. Za chvíli slávy se dokonce dává všanc polyamornímu pansexuálovi (nechci vědět co to znamená), který jej znásilňuje. Seriál mě jen utvrdil v názoru, že to údajné množství pohlaví a sexuálních orientací jsou jen psychickou poruchou. ()

Anderton

Sociálno-dramatický seriál o postavách, ktoré nepotrebujú mať divákov s podobným osudom, ich úlohou je osloviť publikum svojou osamelosťou, hlbokým vnútorným prežívaním, snahou o empatický prístup k ich chybám a všetko sa im to úspešne darí. Gadd a spol. častokrát používajú skratky, čo nie je pre seriálovú tvorbu ten najcharakteristickejší znak a možno aj pri celovečeráku by sme považovali niektoré sekvencie za umné šetrenie času. Neviem nakoľko ide o Gaddovu osobnú spoveď, počul som že áno, každopádne po (nielen) hereckej stránke ide o prvú ligu a asi by bolo najlepšie, ak by sme sa nedočkali pokračovania, i keď pri šetrnom spracovaní by mohlo byť kvalitné a dejovo rovnako hutné. ()

Skeksis

Nič v zlom, ale tento herec je nehorázny tĺk. Priveľmi dobrý, naivný, dôverčivý a zmanipulovateľný, čo predátori vycítia na kilometer. Tú tučnú piču by som proste ignorovala, alebo išla hneď na políciu, a toho starého úchyla, ktorý ho ládoval drogami a preťahoval, by som hádam aj zabila. Niektorí ľudia to majú v hlavách tak pomotané, že nechápem, prečo nie sú v blázinci. ()

• Richard Gadd si zahrál hlavní roli, napsal scénář a měl na starost i produkci. Vyobrazuje své vlastní zkušenosti se stalkingem. (Dalfor)

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)