EvilPhoEniX

Na Youtube je teď velkým hitem tenhle nový hororový kraťas, který představuje hororovou verzi Spidermana a je to fajn !Hlavní hrdina je Peter, kterého kousne pavouk,jenže tentokrát si nenavlékne kostým, začne se totiž nehezky proměňovat v ošklivou podobu. Povedený krátkometrážní Cronenbergovský Body horor s povedenými maskami. Ta finální podobina je fakt úžasná !!  Dobréj námět. 7/10. ()

Beckett51

Mám návrh na celovečerní verzi: Spider(-man) jako padouch, kterýho se snaží zastavit vědec co umí karate a oblíká se do zelenýho pan Green (Goblin). Ve filmu by samozřejmě musela bejt scéna kde má obludnej Peter koitus s M.J. a potitulková scéna by byla jak se v kolébce kýve malej pavouček s hlavou Steva Buscemiho. Práva na tento nápad věnuji za symbolických 10% výdělků výsledného filmu. ()

pornogrind

Pavouky mám rád ale nejsou zrovna fandou komiksových filmů. Viděl jsem jen Spidermana z roku 2002 a nic pro mě. Tenhle short byl ale celkem povedenej. Doplácí ale na to, že je to jen short. Tohle by si totiž zasloužilo celovečerák. Žádnej kladnej hrdina ale temnej hororovej Spiderman. Tenhle námět bych osobně bral 100krát raději. Kraťas není špatnej ale vše je naservírováno strašně rychle a hlavně všeho je strašně pomálu. Proto jen 3hvězdy. PS. Budu doufat, že se toho někdo chopí a naservíruju to jako celovečerní hororovou jízdu ()

Trevor

Násťročná fanynky by sa s takouto verziou Petra Parkera asi ťažko vysporiadali no nás ostatných by to rozhodne potešilo aj ako celovečerný film. ()

BROKEN_

Cením, že se někdo pokusil natočit Spider-Mana jako horor. Sice jako short-movie, ale je fajn vidět pohled na Petera z jiné stránky. Jak by to vypadalo, kdyby se z Petera nestal superhrdina. Líbí se mi to. Bohužel kraťas má ani ne 9 minut a všechno se zde stane hrozně moc rychle. A to mě mrzelo. Mít to o 5 +- minut víc, tak to mohlo fungovat mnohem lépe. Každopádně finální podoba je skvělá a musím pochválit masky. Je to fajn kraťas. ()