Černé zrcadlo - Série 4 (2017) (séria)

DJ na odstřel (S04E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Hang the DJ

Frank a Amy se potkali přes seznamovací program, který každému vztahu přidělí datum expirace. Teď ale začínají pochybovat o logice celého systému. (Netflix)

Alementina

uff, preskocila jsem dily, protoze Anthea napsala, ze na konci plakala a tak ja poctive cekala vztahove drama, ale misto toho jsem byla vlastne na konci zklamana, ale zaroven mile prekvapena tim koncem. Taky chci takovy program, ty vztahove karamboly jsou nekdy hrozny peklo a ja jsem zrovna typ, co se proste nepouci :) A ty zkusenosti proste potrebujeme... A nebo ne? SPOILER, ksakru, nemuze nekdo tuhle aplikaci vyvinout!!! ()

Yardie

Šílený díl od začátku, to člověku hlava nebere a myslí na to, jak je toto možné. Opět cílí na technologie a také dnešní vztahovou praxi, resp. by se asi dalo aplikovat na více oblastí. Samozřejmě jako často v rámci Černého zrcadla dovedeno do extrému. Každopádně až do konce jsem netušil, o co jde, což je fajn. Závěr tak příjemně překvapivý. Howgh! ()

Trevor

Frank a Amy sú dvaja mladý ľudia, ktorých spojí coach - zoznamka, ktorá ľuďom hľadá ideálnych partnerov a určuje im aj čas ktorý spolu strávia. Potom ako im ich spoločný čas uplynie ich to stále ťahá k sebe. Na môj vkus príliš romantická epizóda síce s dobrým záverom ale inak bieda. A to v dnešnej dobe naozaj ľudia hľadajú vzťah na zoznamkách... ()

Naushika.

Ve skutečnosti si myslím, že vztahy fungují trochu jinak a poněkud mě otravovala různá ta vztahová klišé, která pochopitelně taky přišla na přetřes... ale tenhle díl měl tak geniálně vygradovaný a vypointovaný konec, který mě natvrdku dojal k slzám (a to už je něco, jak se jinak romantickým věcem vyhýbám velkým obloukem), že mu po zralé úvaze napálím plný počet. ()

castor

Kolik jim systém vyměřil? Kdy se ohlásí doba zániku? Budou to tři roky nebo jen pár hodin? Času dostali pramálo, ale oba cítili, že to tam prostě je. Brzy tak začali pochybovat o logice celého systému. Veskrze obyčejné, ale stejně jako epizoda předchozí série San Junipero milé a intenzivní, stejně jako pouto, které mezi ústřední dvojicí vzniklo. Pouto, které chtě nechtě omezují okolní zákony. Hlavní dvojice si ohromně sedla, ona (Georgina Campbell) absolutně rozkošná. ()

• V poslední scéně a při závěrečných titulcích můžeme slyšet skladbu „Panic“ od skupiny The Smiths (v refrénu se zpívá „Hang the DJ“, což je původní název epizody). (ChandlerBing)