Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkujú:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (viac)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

HolkaVBotech

Craig Ferguson je ten nejulítlejší z hostitelů late show. Nepůsobí předtočeně, je pohotový a je schopný si utahovat jak ze svých hostů, tak sám ze sebe i momentálně probíraných záležitostí v médiích. Jeho humor je mému srdci nejblíže a člověk, který se na jeho show podívá nikdy nemůže mít jistotu, kam ji Craig zavede. Na druhou stranu, Craig se nebojí pustit i do vážných témat a tak se často v jeho úvodním monologu můžeme setkat s nějakým zamyšlením nad tím, co Craiga zrovna žere. Někdy dokonce uklidňuje diváky a vysvětluje jim, že to není pravý čas se smát. Craig se svým skotským přízvukem je pro mě král late shows (z čehož si ostatně i sám dělal srandu). ()

Deschain

Late Late s Craigym...jednoducho najviac. Keď to raz začnem pozerať, neviem sa od toho odpútať. Milujem jeho humor, spontánnosť, upútavky Tweets & emails a žraločí úsmev. A najnovšie patrím do klubu obdivovateľov Geoffa a tancujem Secretariat dance. Craig proste rulez:) (obľúbení hostia - David Boreanaz, Nathan Fillion, Michael Sheen, Clive Barker, Ewan McGregor, Daniel Radcliffe, Neil Gaiman /of kórs/... ()

Mikino00

S každým dalším zhlédnutým rozhovorem je tento skotský chlapík pro mě je jasnou jedničkou talk show. V rozhovorech samotných se sice o dotyčných lidech nedozvíte absolutně nic, za to se budete smát od první vteřiny. Zajímavé jsou i monology a občasná hudební intra. Za vrchol dokonalosti považují díly s Kristen Bell, která se staví na návštěvu 4x do roka, takové krásné souznění ve vždy krajně netradičním rozhovoru by mohlo být každodenní. Craigu vyhoď robota a pořiď si Kristen! ()

bagetka007

Podle mě nejlepší televizní "host". Jimmy Kimmel se pořád všemu směje; David je super, steamy, ale je tak zaprdlý eg. ohledně homosexuálů, což mi vadí; Jay mi nesedí, Conan taky ne, Jimmy Fallon se tomu teprve učí... Btw. jakmile má jako hosta dalšího Skota, tj. třeba Jamese McAvoye či Ewana McGregora, to je prostě konečná :D Každopádně je třeba dodat, že se na LLS člověk dívá spíše kvůli Craigovi. Bez odledu na to, zda je jeho hostem A-lister (ano, nechodí sem třeba Pitt či Roberts, ale zase přijde Larry King či Stephen King, takže to je ve výsledku mnohem lepší) či ne, Craig dokáže udělat nejvtipnější rozhovor i s někým z D-listu. A plusové body samozřejmě patří Geoeffovi i Secretary. 8) ()

horacko

Toto je presne to, čo chýba vo vysielaní slovenských televízii. Videl som už mnoho dielov a priznávam, že veľmi záleží od hosťa, ale tak či tak ide o vtipnú zábavnú reláciu, pri ktorej som sa zatiaľ vždy výborne bavil. V českej televízii sa tomuto programu najviac podobá talkshow s Jánom Krausom, čo mimochodom má tiež pomerne slušnú úroveň, no lacný brak ako Adela show nesiaha tomuto programu CBS ani po členky. Craig Ferguson a jeho škótska angličtina ma zatiaľ stále bavia, a myslím, že ma tak rýchlo ani neomrzia. Letterman taktiež výborný, ale toto mám o malý kúsok radšej. ()

• Úvodní píseň nazpíval sám Craig Ferguson. (Poker_Face)
  • První epizoda s Craigem Fergusonem byla vysílána 3. ledna 2005, poslední 19. prosince 2014. Celkem se objevil v 2 058 epizodách. (jarks)