Conan

USA, 2010, 1365x60 min

Réžia:

Mike Sweeney

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

Ded@M@tes

Pořad jak má být, Conan tomu dává ten správný šmrnc. Moderátor musí být trošku šílenec, aby se zábava točila a bylo se pořád čemu smát a na co se dívat, tento moderátor to rozhodně splňuje. Převážně se dívám na jednotlivé herce, kteří mě zajímají. Například: Ryan Gosling, Neil Patrick Harris, kaskadér Steven Ho, Shaquille O’Neal, Hugh Jackman, Chris Pratt, Michael C. Hall, Zach Galifianakis, Matthew Perry, Julie Bowen a další. / Viděné epizody: jednotlivé osobnosti *17.dílů / ( Hodnocení: 9/10 ) ()

P1tr

Ujetý zrzavý moderátor, který sází na netradiční pohled na společenské dění baví diváky již mnoho let a po kariéře v NBC se zdá, že teprve ve své práci v TBS se mohl pořádně utrhnout ze řetězu a nijak necenzurovat svůj humor, což mu jedině prospývá. Pobaví zejména rozhovory s celebritami, při kterých se Conan cítí velmi pohodlně a svojí pohodu přenáší na hosty, kteří působí značně uvolněně a podělí se díky tomu o zážitky, které by jiným moderátorům nejspíš nesdělili. ()

husokachna

Možná trochu přepálím z těma pěti hvězdama. I Conan má svoje slabý místa, všechny vtipy nedopadnou na úrodnou půdu a některý rozhovory jsou slabší a trochu křeč. Ale Conan je buďto zdaleka nejupřímnější tv host nebo z nich všech nejlepší herec. Parádní ironicky sebezhazující humor, který je nejvíc patrný v jeho scénkách "mimo studio", perfektní fórky, poslední zbytky nekorektnosti, které v US. televizi zbyly. Jeho Uber z Kevinem Hartem, scénky s Jordanem i celým štábem, Conan texaským rangerem, videa z jeho cest do zahraničí, to jsou věci, který si pustím rád znovu a znovu, právě díky Conanovi a jeho výbornýmu komediálnímu timingu. ()

Mimomisu

Ze všech talk show hosts zrejme muj nejobibenejsi uz dlouha leta. Postupne mi doslo proc. Conan je inteligentni pohotový komik srsici sarkastickým vtipem. Možná to neni pro kazdeho, ale ze vsech moderatoru, mozna s vyjimkou Fergusona, to nevyzniva nuceně. Staci se kouknout na dokument Non Stop nebo rozhovory, kde je on sam jako host. ()

Darth Maul

Conan je veľmi zábavný chlapík! Jeho Talk-show mám naozaj rád a jeho humor mi je blízky. Najviac sa mi páči, ako dokáže rozosmiať celé publikum jediným pohľadom. Prvotriednu zábavu prinášajú aj jednotlivé segmenty Conanovej relácie: Clueless Gamer, falošné reportáže, fanúšikovske korekcie, rozhovory s členmi štábu, Jordan Schlansky... Že je mnoho vecí z toho vopred pripravených? No a čo! Aj tak je to skvelá komédia. Pri Conanovi sú výbuchy smiechu zaručené! ()