The Graham Norton Show

Ukážka z filmu 110
Talk-show / Komédia
Veľká Británia, 2007, 424x60 min

Účinkujú:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (viac)

Ukážka z filmu 110

Hanzell

Jedna z nejlepších talk show na planetě zemi, bez debat! Všechny ostatní se můžou jít odesrat k čertu. Graham vytvořil excelentně fungující model, kde neždíme jednoho hosta po druhým a nemusí ze sebe dělat debila (sorry Conane, fakt tě nemám rád), prostě narve všechny na jeden gauč a roztočí to ve velkým stylu se všema na jednou. Pompézní grupáč s ryzým, čistým, improvizovaným humorem, který funguje. Díky bohu za to. ()

audrey.ley

Na většinu talk show se dívám jedině když je hostem někdo, kdo mě zajímá. U Grahama Nortona je to jiné a nevynechám jediný díl. Norton si své hosty nevolá po jednom jako pan doktor, ale má je tam hezky všechny pohromadě, takže můžou na sebe v průběhu celého pořadu kdykoli reagovat, tudíž to nevypadá jako klasický rozhovor, ale jako příjemný, nenucený pokec přátel či kolegů. ()

BaseDallas

Graham Norton je vynikajúci hostiteľ, hostia sú z top showbizu, okrem vtipne ladených rozhovorov pozvaní herci predstavujú svoje aktuálne filmy, kapely hrajú skladby z najnovších albumov a tak máte prehľad o tom, čo sa v komerčnom svete momentálne kuchtí. Je to show o pár levelov vyššie, ako väčšina bežných talk show, ale to bude zrejme dané ich rozdielnym konceptom. ()

borec999

Najlepšia talkshow vo Veľkej Británii, ktorá okrem vtipného Grahama Nortona je zaujímavá aj konceptom, kedy sú osobnosti na gauči spolu a môžu tak na seba v priebehu talkshow reagovať a rozprávať sa i navzájom. Z toho plynie aj príjemná atmosféra, ktorá mi tu príde zo všetkých talkshow čo som videl najuvoľnenejšia a najprirodzenejšia (resp. nie tak afektovaná a umelá ako v amerických klonoch). Kvalita jednotlivých dielov samozrejme závisí vždy od pozvaných hostí, no Norton našťastie väčšinou pozýva dostatočne známe osobnosti, ktoré majú čo povedať a neboja sa zveriť so svojimi trapasmi či zaujímavými momentami zo súkromia či profesionálneho života. Pri dieli s Danielom Radcliffom a jeho Time Traveller verziami som skoro plakal od smiechu :D .90% ()

Splasher

Boj s antipatií ... aneb jak jsem během několika měsíců změnil původní hodnocení o dva stupně. Norton mi je sice stále nesympatický, ale prostě musím uznat kvality jeho noční talkshow a vlastně i jeho stylu moderování, kterým exceloval například i u Euro(estrádní)vize. Spolu s Clarksonem asi nejlépe placení moderátoři na BBC. Zaslouženě. PS: Alan Carr má smůlu, tam to přes dvě hvězdy jít nemůže ;-) ()

• V 18. epizodě 14. série Matt Damon vyprávěl historku o Billu Murraym, jak se během Berlínského filmového festivalu (2014) v 8 hodin večer vydal vlakem do Prahy. Bill řekl, že Praha je krásné město, a jak ho fascinoval Staroměstský orloj. (smack)