Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiálny text distribútora)

imf

Lamy se lámou a já mám z toho zlomeninu mozku. Briana Evigan je pravděpodobně nejnesnesitelnější stvoření, co se letos vydalo do záběru kamer. Neumí tancovat, neumí mluvit, neumí se oblékat a neumí se ani tulit... ostatně nemá ke komu, oslizlý hrdina, kterého jsem od první do poslední minuty považoval za poslíčka s pizzou, to u diváků nevyhraje, stejně jako slabé taneční sekvence (podívejte se radši na You Got Served). Zlatá jednička, zlatý Channing Tatum, zlatý průměr! (skoro (jsem) Odpad). ()

Bluntman

Celovečerní videoklip (tohle film vážně není) snažící se přesvědčit cílové prepubertální a pubertální publikum, že se nemá podřizovat konformitě a mají být sví, pŕičemž obsahuje všechnu "konformitu" žánrové podívané: schéma na schéma, klišé na klišé._____ Natočit choreograficky dech vyrážející a kompozičně zvládnutou, i když pozérskou show, chce myslet nad jednotlivými záběry a ne stříhat je tak, aby byly co nejvíc efektní, nikoliv efektivní. Postavy po lobotomii lobbují za vlastní styl a způsob vyjadřování - návrat do ulic, ale přitom si LET´S DANCE 2 (STEP UP 2 THE STREETS - schválně, jestli uhádnete, který názevz těch dvou je originální :-)) hodně bere z Parkerovy SLÁVY (FAME) a v závěru se pokouší dokonce při "dance in the rain" přepisovat žánrovou minulost._____ Tepe v tom život, někde pod nánosem tun pozlacených cetek, a má to rytmus, i když je to pozérské, hloupé a neoriginální. Dvě hvězdičky za to, že bych z toho dokázal vystřihnout max. čtvrthodinu, na kterou bych se dokázal koukat, kdybych neměl po ruce MTV a internet. Chcete-li ale filmy, které hudbou vyjadřují životní postoj a nejsou hloupé, ale opravdu stylově podvratné, doporučuji HUSTLE AND FLOW a BLACK SNAKE MOAN. ()

Falko

Nedavno som videl trojku, ktora pribehovo sice nic noveho nepriniesla podobne ako aj dvojka, ale pacila sa mi o trosku viac. Neviem cim to je, zrejme asi len tym tancom, preco ma tieto filmy bavia. Moderna hip hopova hudba spojena s breakdancom a roznymi dalsimi tanecnymi kreaciami je pre mna zaujimavo zmiesana a aj natocena (hlavne v tom dazdi) a nenudil som sa pri tom. Preto ak nemate radi tento tanec, vyhnite sa tomuto filmu velkym oblukom, nema zmysel s nim stracat cas... 10.12.2010 _______ Briana Evigan (Andie) +++ Robert Hoffman - (Chase) +++ Adam G. Sevani - (Moose) +++ Cassie Ventura - (Sophie) +++ Danielle Polanco - (Missy) +++ Christopher Scott - (Hair) +++ Produkcia: Anne Fletcher, Adam Shankman +++ Hudba: Aaron Zigman +++ ()

Terez.S

nemůžu dát plný počet, protože ač miluju tanec, tak tady mi scházelo trošku té klasiky. Street dance je fajn, ale klasika je základ a bylo by dobré na to nezapomínat :). Na druhou stranu, nemůžu to ani úplně odepsat, protože bych ještě víc zkazila průměr a to já tanečním filmům nedělám :-). Komentář děje vynechám, protože o tom taneční filmy nejsou ... ()

Mahalik

" Kubo! Normálně jsem byla v kině na filmu, kterej nemá vobdoby.. - Na kterym, prosim tě? - Na Let's Dance 2!! -Fakt?? (v duchu mi ale zní, ty vole...). Jasně, že očekávat odpověď typu: Fontána, to byla... nebo něco v podobném stylu, byla docela dost mimo hrábě, ale být filmem života snímek, kde všichni zúčastnění o sebe zakopávají a zjišťují, že země je asi fakt kulatá, je prostě divný. Ale co naplat__ Na scéně máme holku "tančím ráda, tančím vkusně", kterou vykopli z crew, protože chtěla nosit baletní sukýnku a piškoty. Mrzí jí to a proto chce vytvořit crew svojí a lepší. Potkává kluka "když spadnu obličejem k zemi, kšilt se mi zaboří do asfaltu a je nepoškozený" jenž se jí ujme a vytvoří z ní tanečnici do deště a větrného počasí. Všechno klape, až na Andienu poručnici, která nejen-že pořád opakuje větu: "Jsi matce podobná víc, než tušís.." ale hlavně nechápe, že dveře mají kliku a nechává dokořán všechno, co jde otevřít. Na scéně se ještě objeví černý žárlivec, který předvede taneční číslo, kterým se akorát ztrapní a odchází na stranu poražených a ztrapněných__ Mám svým způsobem hip-hop rád. Jenže se ještě nenašel režisér, který by mu udělal maximální poklonu k zemi. Všechno se akorát točí okolo nemožných zápletek o lásce, a tanec+ hudba jsou odtaženy do zákulisí a to je pak problém. Naštěstí ti tanečnící jsou vážně šikovní (nemohou za to, že scénář je pitomej) a svými výstupy pozvedají film na vyšší úroveň. Tzn. 1*. Ta druhá je za fakt, že jsem si po konci filmu zapnul vlastní hip-hop a tančil (osobní poznámka: pro příště si zatáhni závěs, pako!) ()

• Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse. (ČSFD)
  • V 71. minutě filmu je záběr na postavu Chase (Robert Hoffman) zrcadlově převrácený. Lze to poznat podle převrácených čínských znaků na jeho tričku. Stejné tričko na sobě má postava i v 34. minutě filmu, kde jsou však znaky správně. (Tsuki)
  • Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (ČSFD)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (viac)