V závěrečném díle se tento oceněný seriál dramaticky uzavře. (Netflix)

hephaestus

Nechápem sympatie s Jessem, áno Walt bol psychopat, ale Jesse to proste posral na plnej čiare. Walta som prestal mať rad po prihode s Jesseho frajerkou, potom sa jeho charakter pekne vyfarbil, v poslednom dieli však dokonal čo mal, prechadzka po labaku bola pekný klinec. No a Jesse, ten si nezasluzil žiť, ohrozil a zničil všetko. Asi toľko k deju, co sa tyka serialu, hm, tazko sa najde nieco lepsie. Chapem ze Černobyl je fajn, ale predsa 5 dielov vs. Takyto brutalny pribeh vo vyse 60 ? To sa neda zrovnať ()

castor

Několikrát měl Walt příležitost rozvrácenou rodinu zachránit. Opakovaně vykládal, pro koho to všechno dělá, ale svými kroky to následně popíral. Teď je na konci své cesty a tým okolo Vince Gilligana po celou pátou sérii příkladně potvrzuje, jak efektivně postupovat při psaní scénáře. Walt to má celé dokonale promyšlené, nejprve se zastaví u starých (obchodních) známých, pak Lydii ochutí heřmánkový čaj, s vysvětlením navštíví rodinu a následně si zašpásuje s vojenským kulometem. Dějové linky jsou uvěřitelně ukončené, osamělý vlk si jde pro své vykoupení. Sebevědomé loučení. ()

0verseer

Čo napísať k poslednej časti najlepšieho seriálu všetkých dôb? Asi to, že po jej vzhliadnutí som cítil veľké zadosťučinenie zo záveru a zároveň akúsi prázdnotu z toho, že predsa ide o definitívne poslednú epizódu Breaking Bad. Veľká vďaka Bryan Cranstonovi, Vince Gilliganovi, Aaron Paulovi a všetkým, ktorí sa na tomto seriáli podieľali. ()

LachtanShows

Musím zcela otevřeně přiznat, že 5 hvězd v hodnocení není zcela upřímných, k Waltovi jsem sympatie vlastně nikdy nechoval a s jeho rostoucím egem a mocí gradoval i můj nezájem o jeho osud. Naštěstí se ale před samotným závěrem zaručil o zadostiučinění těm, kteří mě připravili o nejlepší seriálovou postavu. Tak ještě El Camino a mám hotovo. ()

Anderton

Walt to premyslel do posledného detailu. A opäť mu pomohla nejaká tá náhoda, ako napríklad nejkí tí starí známi v telke a on hneď dostane skvelý nápad. Teda páni, prdon Páni scenáristi. Žiadna ždímačka sĺz, žiadna melodráma na koniec, proste jedna z najpomalšie plynúcich epizód, kde všetko muselo do seba zaklapnúť a ono to dokonale vyšlo. Aj s tou jednou chybičkou na záver, ale ono možno aj to mal Walt premyslené, aby ušetril DEA hodiny a hodiny vyzvedania... ()

• Jesse Pinkman (Aaron Paul) v epizodě řekne pouze pět vět - všechny zazní až ke konci dílu. (jerry12)
  • Záverečný diel premietli 29. septembra 2013 v areáli Hollywood Forever Cemetery. (Sufferer)
  • Poslední díl seriálu prolomil v USA rekordní hranici 10 milionů diváků. Nenechalo si jej ujít 10,3 milionů lidí, z toho 6,7 milionů dospělých ve věku od 18 do 49 let. (hippyman)