Kráľ Aztékov

• Česko Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (viac)

V ráji na zemi přežijí jen ti nejvznešenější.
Píše se rok 1518 a španělský dobyvatel Ernesto Rios se chystá prozkoumat odlehlé údolí v Mexickém zálivu. Tam žijí Aztéčtí bojovníci v křehké harmonii s neuvěřitelnými tvory, mezi něž patří i Tyranosaurus Rex. Dobyvatelská touha po hojnosti ale naruší tuto symbiózu a Tyranosaurus spustí vražedné běsnění. Rios tak musí spolu s krásnou aztéckou princeznou zničit tyto obry, aby se sami nestali jejich potravou. (oficiálny text distribútora)

fefo odpad!

O nieco slabsie jak klasicke Asylum filmy. Ono sa to snad snazilo tvarit vazne. Spanielska vyprava v pocte sedem ludi, vedena Stevom z Beverly Hills v parochni, dobyva aztecke udolie, ktore obyva 5 domorodcov a dvaja Tyranosauri. Klasicky dej, megatrapne efekty, staci pozriet galeriu k filmu. Jedina rekvizita k filmu je smiesny oltar o rozmeroch 2x3 metre, kde sa odohra vsetko podstatne. Vsadepritomna debilita... co je vlastne plus :) Hodnotenie v ramci zanru 2* ()

Palvinie odpad!

Bla, bla, bla ... O čem že to bylo? No, dobře. Řekněme, že jsem se celkem zasmála, ale to prý nestačí, takže pardon. Hercům se asi zrovna nechtělo hrát, režisér měl výjimečně dobrou náladu, a tak nekritizoval a o efektech se snad radši ani nezmiňuji, stejně jako o logice filmu. Koho napadlo tohle natočit? Nikdy více! ()

Okara

Naprosto nejzabitějších 60minut mého života, neboť jsem to naštěstí ve dvou třetinách vypnul. Parta aztéků utíká před rozpixelovaným čímsi, co se pohybuje rychlostí pět kilometrů za hodinu, pak na jednoho vylejou plechovku s červenou barvou, udělá Au a ostatní běží dál.....jedna hvězdička za nápad, ale k odpadu to daleko nemá. 15% ()

vegetol.mp

Nechce se věřit že tak solidní řemeslník jako Brian Trenchard-Smith, od kterého mám rád Saharu s Belushim, točí takovéhle zhovadilosti. Blbý televizní film s mizernými triky, ale docela dobrým nápadem, který ovšem totálně nevyužil. A Ian Ziering se na tu roli fakt nehodí. PS: Jinak absence českých titulků mě teda fakt nasrala. ()

Viktooorka odpad!

dejte si bacha na Hromoještěra.. a to myslím smrtelně vážně.. :) nebo Vás chytne, roztrhá na kousky a sežere jak malinu :) ale jinak je to gurmán, před tím než Vaše srdce sní, oblízne ho, aby zjistil, jestli má cenu se vracet :) i já jsem si srdce filmu oblízla a vím, že se vracet nebudu ;) efekty byli příšerný, herecké výkony slabé :( snažila jsem se najít alespoň maličkost, která by stála za hvězdu.. možná za snahu, možná za smích, který ve mě vyvolal.. ee.. Rexiku promiň, radši zůstaň vyhynulým :) ()

• Natáčení probíhalo na hawaiiském ostrově Oahu, stejně jako u seriálu Ztraceni (od r. 2004). (tomeek)
  • U náčelníka jdou v puse několikrát vidět plomby, což je zvláštní u domorodce z pralesa. (MrAldridge)
  • Ve filmu byla použita německá vlajka, kterou měl na sobě jako tetování aztécký náčelník. (chaometic)