Spy Kids 4: Stroj času

• Česko Spy Kids 4D: Stroj času (viac)

Marissa Wilsonová (Jessica Alba) má všetko, po čom túži - úspešného a atraktívneho manžela Wilbura (Joel McHale), nádherné bábätko a dve úžasné a bystré nevlastné deti. Lenže nič nie je také ružové, ako sa zdá. Jej malá dcéra si robí, čo chce, dvojčatá Rebecca a Cecil (Rowan Blanchardová, Mason Cook) ju neznášajú a manžel ani nezistil, že doma žije so špiónkou. Marissin rodinný život sa skončí vo chvíli, keď ju povolajú do akcie, pretože šialený zloduch (Jeremy Piven) chce ovládnuť svet. Keď sa do záchrannej misie zapoja aj Rebecca s Cecilom, spoznajú pravú totožnosť svojej macochy. Všetka zábava sa však skončí, keď musia spoločne vymyslieť plán, ako zneškodnia zloducha, zachránia stroj času a osud celého ľudstva. (TV JOJ)

Ryuuhei

Film se nese v úplně stejném duchu, jako jeho předchůdci. Je to ujeté, na dětský film místy poněkud až zvrácené, ale hlavně to dokáže i přes velkou míru trapnosti pobavit. Co musím uznat, že to nijak neignorovalo dějství původní série, naopak ji zajímavě a inteligentně rozšířilo. Co se děje samotného týče, ten byl nelogický, jak jen mohl. Ale celkově, jako film mířený na mladší publikum, kdy bych sám byl v 11 letech z něčeho takového unešený, si vede až překvapivě dobře. Robert Rodriguez má prostě svůj styl a ten věrně dodržuje i po 9 letech od posledního dílu. Pro nás ostatní, tu je nicméně určitě příjemným překvapením přítomnost Jessicy Alby, u které se sice divím, že se něčemu takovému upsala, ale rozhodně tím pádem bylo na co koukat. 61% ()

Bozvav

Co na to říci? Sama bych dala tak dvě hvězdy za efekty, fešáckého psa a pár dobrých hlášek. A taky za moc dobře vypadajícího Daryla Sabaru. Vzhledem k tomu, že jsem na to koukala se svojí skoro 9ti letou dcerou, tak hodnotí ona a jejími slovy: " Je to bomba", takže nakonec jsme se dohodly na 3*. Dětem se to prostě líbí, neřeší přitroublý scénář, ani příliš překombinovaný děj plný pitomostí. Jediné co se jí nelíbilo, byl začátek. I ve svém ranném věku má jakési povědomí o tom, že při porodu by se nastávající mamina takto nechovala, špiónka nešpiónka. Takže vy co dáváte odpad koukejte se vrátit do dětských let a hned budete na svět nahlížet příznivěji. ()

filmmovier

Tentokrát jsem už čekal skutečnou srač*u, ale výsledkem jsem byl překvapen. Série Spy Kids jsou skutečně dobré filmy, hlavně první dva a tahle čtyřka jim vůbec nedělá ostudu. Nápad s čtvrtým rozměrem a čísly je sice úplně šílený a jsem rád, že jsem tenhle film viděl klasicky ve 2D. Vtipu je dost (pes je nejlepší postavou), záporák je výborný, triky jsou povedené, akce celkem ujde. A setsakramentsky mě potěšil návrat Juniho a Carmen, ze které je fakt velká kočka. Tenhle film je rozhodně lepší než trojka, ale na první dva nemá. Bavil jsem se ale poměrně dost a to je hlavní. Já vím, je to šílený a ujetý, ale mě se to líbilo. 70%. ()

SeBig

Robert točí dva druhy filmů jedny senzační, brutální, kde krev teče proudem a nikdo se s nikym nesere, a ten druhy je pro malý fakany. Roberte, toč prosím jen filmy s první variantou. Jinak k filmu, naprostá hovadina, nemám slov. 4d efekt na mě vubec nezapusobil, papír smrděl jak plesnivý pomeranče a já si předem vyčmuchal titulky. Tohle je promin Robe sračka :-) Vrat se ke grindhouse prosím :-) ()

borohub

No docela pěkná blbost, mělo to být "4D", dostal jsem nějaké kartičky nějakých divných vůní(samozřejmě ani jedna vůně se neshodovala s filmem, ale to je fuk), hrozně trapné vtipy a předvídatelný děj, dávám hvězdu alespoň za toho psa kterej mi přišel velmi komický, jinak nuda nuda a ještě jednou nuda.. ()

• Jedná se o první film v česko-slovenské kinodistribuci ve formátu 4D, tedy se zapojením čtvrtého rozměru, a to vůní. (Sufferer)
  • Ve finále filmu si zahrála i Rodriguezova sestra Rebecca, která si zahrála jednoho z nově recruitovaných dětských špionů. (Chloe..)

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (viac)

Rodriguez a superhrdinové

Rodriguez a superhrdinové

04.08.2010

Jednou už komiks na plátno převáděl, ale Sin City hrdinům v přiléhavých trikotech nepřeje. Robert Rodriguez však možná vstoupí do světa Marvelu – prostřednictvím spin-offu Deadpool. Studio 20th… (viac)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (viac)