Macko Pu

• Slovensko Macko Pú (viac)

Vráťte sa v tomto dojímavom pôvodnom filme do Stoakrového lesa, znovu sa stretnite s obľúbeným mackom a jeho bláznivými, no vernými priateľmi a vychutnajte si čarovný rodinný zážitok. Keď smutný starý Híkaj stratí chvost, Sova pošle celú skupinku - Pua, Tigra, Králika, Prasiatko, Kangu a Rua - na bláznivú výpravu, aby pomohli Híkajovi a zachránili Christophera Robina pred záhadným Baksunom. Macko, ktorý plánoval iba nájsť trocha medu, nakoniec prežije veľmi rušný deň. V tejto vynovenej klasike inšpirovanej piatimi príbehmi z kníh A. A. Milna a vytvorenej v Disneyho legendárnom, ručne kreslenom štýle sa jedna z najobľúbenejších postáv na svete predstavuje úplne novej generácii. Úžasne svojrázneho Macka Pu plného nových piesní jednoducho musíte mať. (Disney+)

Stanislaus

Sympaticky natočená hodinová procházka Stokorcovým lesem, ve které se divák setká se starými známými postavičkami snažícími se najít jak Ijáčkův ocas, tak Kryštůfka Robina, který má být ve spárech neznámého "monstra". Velmi se mi líbila interakce mezi postavičkami (zejména Púem) a vypravěčem s knihou, která byla vcelku nápaditá. Nikdy jsem nebyl zrovna fanouškem těchto charakterů, nicméně tohle byla taková nevinná oddychovka, která mimoto obsahovala i pěkné písničky. Zkrátka kreslená pohádka, kterou sice ocení nejvíce nejmladší publikum, ale ani dospělí se u ní nebudou nudit. ()

farfalla

Nejsem fanynkou Medvídka Pú, ale tento film mě velmi mile překvapil. Animace stále zdůrazňuje, že vycházíme z knížky. Ale jako při zajímavém čtení, písmenka opouštíme a vydáme se s postavami do lesa. Text je příjemný na poslech a i když jsou zápletky ´dětsky´ tajemné a komplikované, jsou také hravé a dokážou zaujmout. Detskost se pro dospělého mění v poetickost. ()

Mr.nachos

Popravdě jsem čekala, že to nebude nic moc, ale opak je pravdou. Je to vtipné, má to hezký příběh a písničky jsou povedené. Dobře jsem se bavila a díky časově přijatelné délce jsem neměla ani příležitost se nudit. Je to skvělé dílko u kterého si můžete v klidu vypít kafe, dát nohy na stůl a strávit příjemnou hodinku. ()

misterz

Tento príbeh Macka Pú je zatiaľ najlepší. Nádhernú animáciu dopĺňajú krásne a chytľavé pesničky. Príbeh je pútavý a je v ňom množstvo komických scénok, ktoré sa mojím deťom páčia. S deťmi sme sa neskutočne bavili a odvtedy ide u nás táto rozprávka skoro každý deň. Vrelo odporúčam všetkým rodičom, zábava zaručená. Dávam 95%. ()

Mauric

Vzorová ukázka toho, že i dnes má 2D animace v kině místo. A jaké! Oproti moderním 3D předělávkám starých klasik s otravnými lidskými herci se dobrodružství hladového, obtloustlého oranžového medvěda může pyšnit nápadem, svižným a velice příjemným humorem, adekvátní stopáží a úžasnou atmosférou. A navíc uslyšíte většinu hlasů, které se podílely na "nefilmové" verzi. Nasmál jsem se opravdu vydatně. Doporučuji všemi deseti. ()