Pre investigatívneho novinára Lewisa Hicksa (Cuba Gooding Jr.) je práca všetkým, preto na svoju rodinu nemá čas. S manželkou si nerozumie a syna vída len cez víkendy. Rád by našiel útechu u svojej priateľky, ale tá sa stane obeťou brutálnej vraždy. Lewis náhodou vyruší páchateľa priamo na mieste činu a do rúk sa mu dostane denník, podľa ktorého zistí, že má čo dočinenia s desivým maniakom, ktorý plánuje ďalšie vraždy. Vzhľadom na to, že polícia nie je novinárovi príliš naklonená, púšťa sa sám do vyšetrovania a odhaľuje stopy, ktoré ho dovedú k chlapcovi zo sirotinca. Lewisovi nikto neverí a on musí rýchlo nájsť spôsob, ako ďalším vraždám zabrániť skôr, než bude neskoro. (TV Dajto)

AlistairMir

Velmi povedenej snímek o vrahounovi z budoucnosti co si vyrovnává účty s děvčaty co na něj tenkrát byla zlá. První půlka filmu je klasické krimi a pak do toho vstoupí trošku toho sci a fi k tomu. Cubík hraje dobře a vrah byl také vybrán výborně tenhle dacan se pro role padouchů narodil. Atmosféru to má a hned od začátku mě to vtáhlo do děje a film jsem si užíval a ani chvilku se nenudil. No a ode dneška budu na všechny milej jelikož mám strach že bych mohl naštvat nějakého caparta z kterého se vyklube novodobej Albert Ajnštajnů a díky stroji času mi pak delikátně nakope pozadí takže vzkaz pro Mirka Koudelku...sry že jsem Ti v pěti letech rozšlapal na písku bábovičky kámo dodneška mě to mrzí :) ()

gudaulin

Rutinní thriller o sériovém vrahovi kombinovaný se scifi motivem cestování časem. Ten ale opravdu není řádně využitý, nejde zkrátka o ten druh s časovým paradoxem, se kterým si vyhrál na poli komediálního žánru Zameckis ve své sérii Návrat do budoucnosti. Průměrný scénář a průměrné herecké obsazení, ze kterého vyčnívá jen Neal McDonough, který dokázal svému záporákovi vtisknout charisma. Vlastně je jediným pozitivem tohoto jinak zapomenutelného filmu. Celkový dojem: 40 %. ()

liberator

scenárista a režisér mali zreteľný problém s pochopením kauzality - alebo ju úmyselne ignorovali (možno by im stačilo v rámci prípravy zhliadnuť trilógiu Návrat do budúcnosti alebo aspoň Timecop-a, čo nie sú priamo učebnice teórie relativity, ale možno by sa im týmto filmom podarilo neznechutiť každého s aspoň priemerným IQ). ()

netWoor

noooo, tak to néééé ...dlouho jsem neviděl takhle spackané hrátky s časem. Režisér sice celý "příběh" vystaví na tom, že zásahem v minulosti ovlivní budoucnost, ale ve své podstatě to zároveň popírá (jestli si zabiju matku, která mě týrala a tedy mě jako mrtvá už týrat nemohla, jak si sakra budu teda pamatovat, že mě týrala, atd. atd.?). Opravdu velmi špatné, konec už úplná hovadina a tak nezbývá než vzkázat ... Barbarashi, jdi se učit k Zemekisovi ()

sarfian

Nebolo to práve najlogickejšie, ale bolo to dobré. Ak sa mi film páči takí aký je, nemá význam riešiť problémi, či je alebo nie je to logické. A nakoniec ako môžme vedieť, že toto bolo nelogické? Kto z nás už cestoval v čase aby mohol posúdiť čo je nelogické a čo ak to čo sa zdá nelogické je normálne pri cestovaní v čase, ktoré mimochodom ešte neexistuje? Dobre stačilo ja viem trochu som vás pomotal :) končím. Ale čo ak je to práve tak ako sa nám zdá, že takto to biť nemôže? :) konec. ()

• Natáčení probíhalo v Baton Rouge ve státě Louisiana. (Terva)
  • V kalendári možno vidieť, že 17. apríl 2011 je sobota. V tento deň bola v skutočnosti Kvetná nedeľa. (m.a.t.o.)