Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) sú hrdí rodičia malého dievčatka a akosi sa zmierili s tým, že pre nich už divoké večierky skončili. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s vyrysovaným krásavcom Teddym (Zac Efron) zavetria nebezpečenstvo, ale najprv sa rozhodnú pre priateľský prístup. K nemu patrí aj sľub dodržiavania nočného pokoja a záväzok nevolať políciu hneď, ak by sa niekedy náhodou party vymkla spod kontroly. Lenže už druhá poriadna nočná jazda všetky ušľachtilé záväzky rozmetá a medzi obidvoma domami sa rozzúri otvorená vojna, v ktorej sú povolené všetky zbrane. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že unavení rodičia nemajú proti naštartovaným študentom žiadnu šancu, ale aj Mac a Kelly boli kedysi mladí a z tej doby si pamätajú veľa dosť nepekných trikov. (TV Markíza)

BMW12

Velice dobrá komedie o tom, že se do čtvrti nastěhuje vysokoškolské bratrstvo a za sousedy mají starší pár s malou dcerkou. Velice zajímavý nápad, bylo to vtipné, vyskytlo se tam i pár trošku slabších scén, ale většina filmu je fakt vtipná, pořád jsem se smál. Co se týče hereckých výkonů tak Sethu Rogenovi komedie prostě jdou. Rose Byrne byla v roli jeho manželky také dobrá. Dave Franco si mě získává čím dál víc, už se mi hodně líbil v 21 Jump Street a v Podfukářích, tady mu ta role opět sedla a patří mezi mé oblíbené herce. Co se týče Zaca Efrona tak podle mého názoru mu čistě komedie tolik nesednou, mnohem více se mi líbí v romantických dramatech. Škoda, že Christopher Mintz-Plasse nedostal více prostoru, ale on kromě Kick-Ass hraje jenom vedlejšáky no. ()

Chrustyn

Vypadalo to, že by mohla po dlouhé době vzniknout povedená, svým způsobem docela chytrá a hlavně zábavná komedie, která se nebojí přitvrdit. Bohužel skutek utek a film tak překvapí jen slušným Efronem, který je sice pořád barbínou, ale už umí i hrát. Na druhou stranou otráví Rogenem, který od začátku své kariéry, ani trochu nezměnil nic ze svých kreací a režisér nedokáže přijít s ničím, co by se dalo nazvat vtipem, nebo zábavou. To co pak divákovi zbude je jedna velká, nezábavná a trapná křeč. ()

Malarkey

Dost nekompromisní komedie. Seth Rogen a Rose Byrne jsou tady naspeedovaný jak po pěti tripech a celé to má takový dost svižný průběh. Musím se přiznat, že zrovna na ně jsem si chvíli zvykal. To na Zac Efrona a jeho spolek Beta jsem si kupodivu zvyknul hned. V té hromadě zběsilosti a kolikrát dost brutálních vtipů jsem si ale uvědomil, že v tomhle filmu není vysloveně dobrá a špatná strana, což mi udělalo velkou radost. I když je tu Zac Efron solidní zmetek, pořád ho berete jako kluka, kterej žije svůj sen. A ten závěr to ještě k realističnosti o to víc zvedne. Celou dobu jsem tak koukal na komedii, o které jsem si pořádně nevěděl, co myslet, abych se v závěru utvrdil v tom, že jsem si ji suprově užil. Věřím ale, že Vás to na konci buď trkne a s filmem budete nadšeni a nebo budete kroutit hlavou nad tím, jak pitomě se tam všichni chovají. Zase ale nesmíte být takoví morousové...vždyť jde jen o komedii a tahle vtip v sobě rozhodně má. ()

Thomick

Hluchoty víc, než jsem čekal... Stoller by ty komedie měl spíš sám psát, ne si je nechávat psát - to je stoprocentně ta nejhorší z variant. Nicméně když už nic jinýho, Rose je pořád puma jako blázen a dokonce i unikátně poučný hlášky se tu najdou, hehe... --- "There's no president of United Nations." ()

TheEvilTwin

Tahle komedie mi sedla jak ušitá. Rogenovky jsou většinou 50 na 50 - někdy to vyjde, jindy je to trapnější a slabší kousek, ale tohle se prostě povedlo. Sekundující Efron, Rose Byrne a mladý Franco dodávají filmu šťávu, humor je nekompromisní, málem jsem se válel na zemi smíchem a větší meme movie aby člověk pohledal. Všichni si zde stěžují, ale já jsem nadšený. Pro milovníky Rogena povinnost a možná jeden z jeho nejlepších, ne-li úplně nejlepší, snímek. ()

• Prísaha, ktorú skladali členovia bratstva, je prísahou jedného skutočného bratstva menom Sigma Nu. (beso74)
  • Během natáčení snímku byla závislost Zaca Efrona na kokainu na takové úrovni, že o ní věděl celý filmový štáb. Zac byl navíc problémový a několikrát se stalo, že na plac vůbec nedorazil. (Zdroj: super.cz) (peiton)

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)