Rodiče malé Šiori byli zavražděni před jejími zraky a ani ona nemusela dopadnout jinak, kdyby neuzavřela smlouvu s démonem. Ten dostane její duši, pokud jí pomůže dosáhnout vytyčených cílů – pomsty za smrt rodičů. Kvůli tomu se pak převléká za chlapce a ve jménu Její výsosti řeší různé případy a špicluje. V současné chvíli v zemi, kde pobývá, se odehrávají záhadné vraždy, kdy se oběť promění v mumii. Kdo za to může? A má to něco společného se smrtí jejích rodičů? (Zíza)

Immortal17

Hiro Mizušima podal neuvěřitelný herecký výkon, od začátku jsem mu roli ďábelského sluhy žrala každým dalším slovem. Celý temný příběh mě nutil přemýšlet a od samotného počátku jsem si kladla otázku kdo je vlastně ten malý kluk, který se objevil se Sebastianem u prahu dveří, vždyť je to dívka? Proč ji oslovuje v mužském rodu? Až pak jsem se, díky bohu, dočkala vysvětlení, i když se moje domněnka jen potvrdila. :) Nikdy bych nečekala tak parádní rozuzlení filmu, kdy jsem uronila i slzičku. Vždyť démoni jsou ve skutečnosti vlastně padlí andělé. :) Je to psáno i v bibli, jen jsem čekala, kdy tam ta věta konečně zazní. Pravý po čertech dobrý sluha slouží až do posledního vydechnutí. Nebo jak by řekl Sebastian: "Jaký bych to byl sluha, kdybych něco takového nedokázal? :) ()

EvilPhoEniX

Wau! Tohle byla pro mne velmi velká filmová zkušenost. Musím říci, že po zhlédnutí tak moderního filmu se nyní cítím vývojově nadřazen. Tak Elegantní, stylový, noblesní, moderní, drahý a přepychový film jsem v životě neviděl! Zdejší vizuál zde překonává snad vše, co jsem doposud viděl, opravdu překrásné barvičky, perfektní masky, make up, kostýmy, exteriéry, interiéry, každá postava zde má tak neuvěřitelné charisma!! Je škoda, že se zde objevují pouze 3 velké akční sekvence, ale ty jsou tak perfektně nasnímané, že po skončení Vám vyschne v krku. Film ovšem nepotěší pouze oči, poněvadž i story je zde perfektně promyšlený i slušně vygradovaný. Doporučuji všem, povinnost pro všechny filmové nadšence!! Revoluce !! PS: 85% ()

ledzepfan

Tentokrát fakt nestíhám nad čím se tu onanuje.. Příběh je takové nemastné neslané nic, charaktery jsou nesympatické (hlavně teda butler je na zblití..toho kluka bych aspoň opíchal, když už nic :D), věčné retrospektivy (ať už o pár sekund nebo pár let zpět) jsou už na třetí pokus otravné-co teprve na desátý...A je to dloouhé... Dal bych 3 za to jak je to technicky zvládnuté, že to jsou mojí oblíbení japonci (a navíc podle mangy), ale prostě jsem se navzdory natěšenosti a dobrému rozpoložení pekelně nudil. Smolík :/ ()

togaf

K hranému Kurošitsudžimu jsem přistupovala s velkými předsudky - Ciel se nejmenuje Ciel, není to malý kluk a vlastně ani není kluk ve fyziologickém slova smyslu (prostě je to holka), děj se neodehrává v 19. století a chybí tam některé zásadní postavy. ALE! Ono to kupodivu funguje. Kurošitšudži má výbornou atmosféru, trochu jinou než anime, ale i tak skvělou. Takže poučení pro togaf: příště bez předsudků! ()

JASON_X

Evropská šlechta 19.století si libovala v orientálnostech, no a dnešní orientálci si zase libují ve staré dobré Evropě - krucifixy, latina, romantické novorenesanční letohrádky... to vše ovšem zasazeno do hybridní, futuristicko-comicsové japonské monarchie. Kvůli mé slabosti pro východoasijskou kulturu (i popkulturu) vidím na filmu jen skoro samá pozitiva, i když předlohu samozřejmě (coby comicsový ignorant) neznám. Ale takřka artové bojové scény a okouzlující vizuál mě hodně nadchly. A postava služebného démona taky, výborný týpek ve výborné roli. Extrémně pohledná comicsová detektivka, silné čtyři. ()

• Snímek vychází z mangy, tzv. grafické novely, "Kuroshitsuji" japonského manga spisovatele Yana Tobosa. Ta se čtenářům díky japonskému manga magazínu  Monthly GFantasy prvně představila v roce 2006. (Conspi)
  • Chlapecké pohlaví Ciela Phantomhive z původní mangy změnili tvůrci pro film na dívčí a dali mu jméno Kiyoharu Phantom (Ajame Góriki). (Geriel)
  • Natáčení snímku probíhalo od 1. 4. do poloviny měsíce května roku 2013 převážně v oblastech japonského ostrova Kjúšú. (Conspi)