Tvrďas 2

• Česko Mstitel bezpráví 2 (viac)

Vyznamenaný veterán vietnamskej vojny Frank Vega sa znova vracia do Los Angeles, aby si vyrovnal účty so zloduchmi a vyčistil mesto od všadeprítomnej špiny. Tentoraz si so sebou privádza starého priateľa Bernieho Popea, nevrlého chorľavého kumpána, ktorý trpí fóbiou z otvoreného priestoru. Na svojej ceste za pomstou budú musieť starnúci muži využiť jediné dve veci, ktoré ešte poriadne ovládajú – svoj dôvtip a svoje päste. (TV JOJ)

Lacike

Jednotka ma nebavila, ale dvojka mi pripadala neskutocne zabavna. Ovela lepsie vyvazili dramaticke sceny s komedialnymi. Tentokrat sa nastastie nesnazili o natocenie velkofilmu s rozpoctom, ktory by u velkofilmu nestacil ani na catering. A k tomu ako bonus famozny Danny Glover, ktory uz davno nehral tak skvelu postavu. Tesim sa na trojku a som zvedavy, ktory dedko pribudne k hlavnej dvojke v dalsom diely. 7/10 ()

ConanVJ

Tak podle mě se dvojka určitě povedla. Filmek není nikterak nabušený akcí, za to je v ní hodně vtipných momentů o které se stará hlavně Danny Glover jako parťák Dannyho Treya. Když jdou dva veteráni po krku drogovým dealerům, má to grády a dobře se na to kouká. Celý mi to rychle uteklo a určitě to neuvidím jen jednou. 75% :) ()

ywo666

Podobne dobré ako jednotka. Proste úplne uletená vec, ktorá ale tvári dosť vážne. Prvých 20 minút je vlastne skôr taká dráma. Ale neskôr vytiahnu skutočné esá. Keď sa Danny s Danny začnú obliekať do akcie, fakt som šťal od smiechu. A čo má Danny v ladvinke? No predsa ladvinku. A z čierneho Dannyho je ešte solídny sukničkár. A tie bitky sú síce absurdné, ale pobavia tiež. 70% ()

Segrestor

Dva Dannyové, hispánský Chuck Norris Trejo a černošský mistr v sezení na zaminovaném hajzlu Glover, roztáčí soukolí osudu losangelského podsvětí tím, že rozdávají pěsti v tandemu, jaký filmový svět ještě neviděl. Ačkoliv se jedná o druhý díl, a o těch víme, že bývají slabšími, je tento mnohem dynamičtější, zajímavější a určitě lépe natočený. Zdá se, že Craig Moss ztratil chuť na amaťáky a zkusil konečně opravdový film. ()

JohnMiller

Na moje prekvapenie ma to celkom bavilo. Danny Trejo je stále zábavný a kým sa neberie vážne ako v tomto prípade, tak je to stále zábava. Danny Glover mi ako herec v pamäti veľmi neustal ale rola senilného dedka mu náramne pristala. Bitky a akčné scénky celkovo nič ale hláškovalo sa v pomerne hustej frekvencii. Takže zabavil som sa ale druhý krát si to už asi nepozriem. ()