Karppiová cítí, že celý případ je ještě složitější, ale ostatní o tom nejsou úplně přesvědčení. Henna se přizná k děsivé věci. (Netflix)

Anderton

Vrtuľník v base sa už pomaly stáva legendou, odpovede kto ho tam nechal a prečo sa asi nedočkáme. Každopádne v technickom poriadku nebol, na čo by Columbo povedal, že tým sa to vysvetľuje. Každopádne zvyšok ponúka zopár odpovedí, respektíve iných variant, o čo v skutočnosti ide. Na druhú stranu sa ale ústredný prípad odkláňa od dejovej línie starostky. Uvidíme vo finále, čo z toho vyplynie. ()

dunbar

tak to mě poser… Nurmi vie nielen zneškodniť nástražné výbušné systémy (S01) ale trošku (iba trošku) aj lietať s helikoptérou. Do tretej série nepôjdem, určite tam Nurmi bude pilotovať kozmickú loď. Apropo… je normálne nechať v roky chátrajúcom bývalom väzení funkčný natankovaný vrtuľník… tvrocovia museli byť riadne natankovaní… ()

chrispe

Ten konec byl trochu k přitaženej za vlasy, což? Tomu se mi jako divákovi fakt nechce věřit a čekala bych to spíš v americkým béčku. Ale honička měla atmosféru fakt dobrou, to zase jo. ()

• Když jsou Karppi s Nurmim v opuštěném vězení, nejsou na ostrově Saaremaa, ale opět u zatopeného lomu Rummu, vedle kterého se nachází i bývalá věznice. (Sasori)