Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

V_erus_h

Asi budu lehce neobjektivní, protože jsem byla donucená shlédnout film s českým dabingem, což bylo něco hrozného. Mám pocit, že to snad překládal google a dabér to neřešil a četl, co měl na papíře, takže to je hvězda dolů. Ovšem i po obsahové stránce to byla bída, trvalo dlouho než se vůbec začalo něco dít, postavy se nechovali realisticky, teda spíš se chovali jako neschopní blbci. Příběh stokrát recyklovaný, s ničím extra novým, ačkoliv konec byl aspoň trochu zajímavý. Pobavila mě rasová korektnost, aneb potká se černoch, běloch a Ind, aby si spolu zahráli ve filmu a stálo to za prd.. :D ()

zahadum

Robí niekto v nových " pracovných táboroch " ? ehm pardon montážnych linkách kde super rýchlosť nahrádza mega super rýchlosť...kde vrieska team leader a stále sú mítingy o slabej produkcii ..sem tam bokom utrúsia niečo o kvalite....prečo o tom píšem ? lebo Netflix je taká rýchla továreň na všetko kde v prvom rade je rýchlosť produkcie.....proste kvantita nahrádza kvalitu....ultra debilina ktorú pokojne vypnite po hodine..alebo lepšie ak ju nezapnete a budete spomínať na doby kedy sa nerazilo heslo ": " KVANTITA PREDÁVA - KVALITA ZDRŽUJE " kapitalisti kapitalisti...jedného dňa v tej rýchlosti predbehnete sami seba...vy kurvy ! ()

agentmiky

Víte, během sledování jsem pořád čekal, že mě něco doopravdy překvapí, úplně se mnou zamává jako s malým klukem, ale tenhle popsaný moment se vůbec nekonal. Film začíná fakticky atmosféricky, osmdesátky podané věrohodně (až na ty letecké záběry, kde vidíte coby divák moderní auta, to jsem nepochopil, jak jim to mohlo utéct). Trochu jsem se obával, že to Boyd Holbrook coby hlavní hrdina neutáhně, nakonec byl on tím hlavním majákem, jenž film držel nad vodou. Vizuál nadstandardní, člověk v tom viděl ty tučné částky, které do toho Netflix zainvestoval. Všechno působí dobře, jen ten příběh je dost béčkový. Jak tady dost uživatelů zmiňovalo, tak s každými 9 uplynulými lety se ze scénáře stával čím dál tím větší cedník, tvůrci se snažili šokovat, jen jaksi zapomněli, že vše, s čím na nás vyrukují, musí náležitě na konci vysvětlit. Jasně, pokusili se o to, ale ten WOW efekt se nedostavil. Bohužel. Ale za první půlhodinku, špinavý vizuál a herecké výkony nakonec těch lehce nadprůměrných 60 % dám. Zdejší hodnocení přesně sedí. ()

bourec

Začátek filmu naprosto parádní,mysteriózní,odsejpající,a člověk si až s úžasem povzdechne jak ten Jim dokáže skloubit žánrovej crossover.Jenže pak se film o devítiletku posune a najednou je z filmu utahaná,pomalá ,na konci banálně zakončená záležitost.prostě tentokrát to Jim neukočíroval.Škoda.Mohlo to bejt mistrovský.50%. ()

honajz

Ten film žel neví, čím chce být. Kritikou posedlosti (případem, mstou, čímkoliv), klonem Terminátora, rodinným filmem s důrazem na rodinné hodnoty, či liberálně demokratickým zdviženým prstem před americkými rasisty a pro jistotu i "rasisty"? A vůbec - je demokratické našim oponentům "vymýt" mozek? Ta celková neujasněnost tříští jakýkoliv možný prožitek z filmu, a to srdceryvné finále na pláži, nakolik chápu, jak se tvůrci nadřeli na tom, aby tu časovou smyčku vymysleli, mi přišlo nejen nezajímavé, ale taky vlastně směšné (á la cimrmanovské "Nejsem tvůj otec, jsem tvůj syn). Vlastně i ta časová smyčka je překombinovaná jen proto, aby vznikl ten wow efekt na konci, ale popravdě, napadlo mne to někdy po první třetině filmu, a ejhle, ono jo. Jsem z toho filmu rozpačitý - skvělý vizuál, svým způsobem zajímavé, i když hodně provařené téma (a to tady nikdo nezabil Einsteina, pánové), ale ty dvě hodiny se vlečou jako jízda po slavné D1 v pátek odpoledne. ()

• Hlavná výroba filmu v kanadskom Ontáriu sa začala 2. júla 2018 a skončila 27. augusta. (Game90)
  • Na začiatku, v roku 1988, počúvajú Locke (Boyd Holbrook) a Maddox (Bokeem Woodbine) v rádiu komentár basketbalového zápasu. Hlásateľ hovorí, že Philadelphia prehrala s Atlantou 103:101. Zápas medzí týmito tímami s rovnakým výsledkom sa konal 14. apríla 1988. (m.a.t.o.)
  • Zařízení pro vstřikování izotopů je v podstatě upravená pneumatická přímočará pila používaná především v průmyslu pro opravy karoserií. (DJMaroko)