Vidím tě

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

st4nford

Nechápu tak průměrné hodnocení (když pominu, že tady všichni řeší vzhled Helen Hunt). SPOILER Skvělý thriller, který v první polovině pracuje se zdánlivě iracionálními dějovými motivy hororu a druhé polovině se díváme optikou někoho jiného, což přinese nejeden zajímavý zvrat. Jediné, čeho je škoda, je nekominikativnost narace. Bylo by fajn dílo dotáhnout co se týče dramatických oblouků, skoků v čase a větší míry náhledů do psychologie postav, aby divákovi motivace postav na první dobrou víc sedli. Zvlášť v závěru. Každopádně určitě nadprůměr. ()

pornogrind

Moc se mi do toho nechtělo ale nakonec se z toho vyklubal celkem snaživej thriller. Děj filmu sleduje rodinu Harperových a jejich problémy spojený s nevěrou matky. Navíc se v domě Harperových začínají dít divný věci a ve městě mizí už druhej chlapec. Druhá půlka snímku začíná pomalu objasňovat divný věci dějící se v domě a vše do sebe začíná zapadat. Za tip vděčím uživatelce Ratchetka. Lepší 3hvězdy. ()

Dawe2

Souhlas s tím, že Helen Hunt vypadá strašně. To je tak když se někdo bojí stárnout a pak místo přirozených vrásek vypadá jako smrt a mumie. Příběh jako takový není špatný, jednu chvíli s opakováním děje ale nudí. Divák opravdu není tak hloupý, že by si to nedomyslel, nebo by stačil pro méně domýšlivé krátký sestřih. 70%. !!! SPOILER !!!! : Nemám rád, když zařve ten kdo si to nejméně zaslouží, ale holt dejme tomu, no .... ()

Lukoboss

Tak zaprvé H. Hunt tady vypadá fakt otřesně, dokonce se přiznám, že jsem ji ze začátku ani nepoznal. Věk sice nezastavíš, ale to umělý vyhlazování (nebo co to bylo), no žádná sláva. A pak tady máme příběh, kterej je sice zajímavej, ale nevyváženej (první půlka je nuda, ve druhé je toho zase až moc). No a navíc se to snaží brnkat na hororovou strunu, ale je to zbytečný, lepší by bylo zatlačit na krimi linku. Občas hapruje chování některých postav, takže divák zakroutí hlavou... S jiným režisérem a trochu umravněným scénářem to mohl být slušnej thriller. ()

honajz

Co naplat, že všechny střípky nakonec do sebe dokonale zapadnou a nám jsou známy motivace všech, skutečně všech postav, co naplat, že to má skvělou kameru, která v městečku u lesů a řeky s jezerem čaruje jako o život, když je to celé nudně postavené, včetně zvratu a totální změny ve vyprávění v 50. minutě, kdy vlastně prožíváme po druhé uvedení do děje s následným polopatickým a zdlouhavým vysvětlováním, jak co bylo a proč. A Helen Hunt jsem nepoznal, vypadá ve filmu jak seschlá, hnusná čarodějnice, a celou dobu jsem měl pocit, že je a bude posedlá, odpovídalo by to její svraštěné a stáhlé kůži u rtů i celkovému vzhledu. Ale jak říkám, scénář je sestaven dovedně, jen to ve výsledku včetně toho předělu strašně nudí a nezajímá, a ty postavy jsou mi ukradené. A vlastně poprvé se mi stalo, že jsem dokonce chvíli fandil úchylnému vrahovi, ak nesympatické jsou všechny postavy ve filmu. ()