Pre balík prachov

• Slovensko Pre balík peňazí (viac)

Príbeh profesionálneho bankového lupiča, ktorý sa kvôli láske chce sám udať polícii a zapletie sa do násilného konfliktu s dvomi skorumpovanými agentami FBI. Tí ho plánujú obrať o jeho ulúpené peniaze. (Continental film)

Wacoslav1

Uff tak jsem to ještě stihnul a dal si třetí a patrně poslední kino v tomhle pojebaným roce po Mizerech a Tenetu. Dostal jsem takovýho standartního Neesona kterej si jede pořád to svoje a i když už asi i on má svůj vrchol za sebou, tak rozhodně nezklame a do nadprůměru se určitě dostane. Co filmu trochu podráží nohy a brání vyššímu hodnocení je místy opravdu hodně blbej scénář, kdy někdy hlavnímu hrdinovi díky absurdnímu chování všech ostatních vyjdou úplně neskutečný věci. Akce je dost a Neeson i když už má svoje limity, tak to co od něj očekáváte si odehraje. Takže ve finále člověk letos bere v klidu i tohle a není důvod přehnaně píčovat.65% ()

Anderton

Pre balík prachov bol robený aj tento film. Ale všetci vieme, prečo sa nakrúcajú tieto typy old school akčnákov s Neesonom a dostávame presne to, čo akože chceme, respektíve cieľovka chce. A ide opäť o príjemnú jednohubku, ktorú som si rád vychutnal v kine a možno sa k nej niekedy večer v telke aj vrátim. Scenár je ale prekvapivo veľmi slušný, v tomto prípade skôr hapruje réžia, kedy je všetko viac menej vlažné, ale aspoň to má fajn atmosféru. Nejaká tá minúta navyše venovaná poriadnej akcii by snímke slušala, nemal by som potom problém ani s vyšším hodnotením. ()

Shakers

Mám rád Liama Neesona a veľmi mi sedí, keď na staré kolena hraje drsňáka. No poslednú dobu zisťujem, že keď ho nerežíruje Jaume Collet-Serra za veľa to nestojí a vlastne ma to ani toľko nebaví. Príbeh fajn, postavy zaujímavé, dobrý herci tiež nechýbajú (Robert Patrick, Jai Courtney), akcia v norme. Jediné čo mu k tomu chýbalo bola strhujúcejšia réžia, ktorá pri iných akčných Neesonovkách nechýbala (Unknown, Non-Stop, Commuter). 60% - 3* ()

Eliott

Na filmu mne nejprve zaujalo jeho výborné obsazení, ale trochu jsem se výsledku obával. Nicméně snímek předčil všechna má očekávání, neboť jsme se dočkali velice promyšleného akčního krimi. Navíc Neeson opět ukázal, že i na stará kolena dokáže stále natočit drsňáka a rváče, což se většinou akčním hrdinům jeho věku moc nedaří (viz. filmy s Nicolasem Cage nebo Brusem Willisem). ()

warrenur

Naivna bachorka s Liam-om. To som necakal. Trocha romantiky tomu vobec neskodi. Skor ten hlupucky a predvidatelny scenar a postavy FBI agentov su tiez uplne ako z komixu. Rozhovor typka s prilepenym uskrnom na tvari so psim spolocnikom s Annie bol uplne "out of the line" - ako priatelsky pokect so susedkou. wtf?! Neskutocna blbina. Uz i dvojhviezdie je silne nadnesene. 35% Neodporucam. ()

• Třetí akční film představující postavu Liama ​​Neesona jako obviněného ze zločinu, kterého se nedopustil, po filmech Non-Stop (2014) a Taken 3 (2014). (ČSFD)
  • Film je věnován milující vzpomínce na Lauru Lynn Williams. (Rominator)
  • Natáčelo se v americkém státě Massachusetts. (Rominator)