Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiálny text distribútora)

Othello

Když se v tuzemském prostředí používal v devadesátkách pejorativně pojem "americká komedie", měli všichni na mysli něco jako Orgazmo. Vyšeptaná komedie kontrastů kde naivní služebník boží stojí proti amorálnímu materiálnímu světu, který nakonec překoná stejně tím, že využije správně jeho prostředky, čímž prokáže jeho pokrytectví. Prachy na natáčení nebyly do takové míry, že půlku rozpočtu zacákla nějaká japonská pornoprodukce, aby skrze něj mohla na americký trh uvést své pornoherečky (proto tam jsou Ass-Fuck Twins, a proto je tam to divný logo na začátku filmu) a jde to vidět. Jak je to strašně statický, tak pak sebehorší pokus o frk o to víc vynikne ve své bídě. Nejlepší vtipy tvůrčí dvojice Parker/Stone jsou většinou právě ty, které proběhnou tak nějak mimochodem a nemají moc společného se zápletkou. Tady bohužel na vás každá vteřina řve jak chce být strašně vtipná svoji nepatřičností, což spouští spolehlivě můj second-hand cringe. ()

FlyBoy

Parkerov ďalší, vztyčený prostredník všetkým podliezavým paródiam a parodistom. Obozretne necudná psina na adresu superhrdinských dobrodružstiev a amerického pornopriemyslu, ktorá nazapiera southparkovský esprit a takisto chuť byť zámerne lacnou fraškou s mor(m)ónskym vyznením, teda (v mojom preklade) svojským, kulturno-spoločenským posmeškom. Trey je v roli sporiadaného kresťana Younga neodolateľný pošuk ktorý sa vďaka narastajúcej popularite v sekcií XXX dostáva do morálneho pomykova a - ako čas plynie - snaží sa z neho kvôli poškodeniu vlastného mena neobratne vykorčulovať. Pomáha mu v tom patetický dilino-vedec Ben disponujúci arzenálom umelých (a ešte kto-vie-akých) penisov, Orgazmoratorom a údesne efektívnou metódou bránenia sa ala morské prasa. Panoptikum trhlých vykukov dopĺňa šiši manželka Lisa, nadržaný bisexuál Dave the light guy (Matt Stone) a zopár dnes už vyslúžilých porno veteránov ako napríklad Ron Jeremy alebo Chasey Lain. Na place sa toho deje hojne, niektoré skeče svojou trápnosťou/recykláciou nudia, niektoré zas znamenitým hláškovaním či uleteným blbnutím suprovo sedia. "Orgazmovi" by svedčalo akčnejšie pokračovanie s trojicou teaserových lákadiel: "Ježiš sa stále pozerá", "Kastrácia nezostane nepovšimnutá" a "Mormon opäť v maske". Verím, že peniaze by sa na to našli. :) ()

honajz2

Taková příjemná nenáročná blbina, parodující porno, superhrdinské a kung-fu filmy, která jako by z Tromy vypadla (a v závěru se vlastně objevil i sám Kaufman, takže to přirovnání dost pravděpodobně nebude mimo) a která sice nebaví pořád a ne vždy má ty humorné scény zdařilé, ale většinu z nich ano, správně absurdní to celé je taky a nejedna scéna je skutečně geniální (pro mě asi vede Ježíš úplně na konci). Obával jsem se trapnějšího a fekálnějšího humoru, ale toho je zde naštěstí málo a Parker se Stonem to dokázali správně ukočírovat. A jako bonus si zde oba kluci zahrají, jeden dokonce hlavní roli :D Že by mě to vyloženě odrovnalo taky říct nemůžu, ale zase se mi to líbilo natolik, že si to někdy rád znova zopakuji. Slabé 4* ()

jenikok

tak u tohohle jsem se fakt pobavil :D od hlavniho hrdiny, co hojne pouziva nahradni ptaky, jeho partaka mistra technika a polohobita s dildem na hlave v jedne osobe, co se neumi schovavat, az po padoucha Orbisona, co rozdava hrozby na spani s rybama vlevo i vpravo je to desna prdel. Ale mozna jsem jen jednoduchej, tak mi to odpustte ;) ()

reypal

Bez debat nejlepší křesťanská kungfu porno komedie všech dob, i když asi jen pro úzkou cílovku. Takže, pokud jste v dětství chodili do náboženství, následně radši přesedlali na východní filosofii v zastoupení kungfu filmů a pak se vám, samozřejmě zcela náhodně a nezávisle na vaší vůli, začali objevovat v prohlížeči pornostránky, zaručeně zažijete zásah orgasmopalu vtipnosti. Za zmínku stojí i český dabing, v tomhle případě se výjmečně povedl a hodně přispěl k celkové zábavnosti, ale lví podíl na ní má pomocník Šoda se svou muskulaturou, umělákem na hlavě a stylem křečka se nesmazatelně zapsal do historie kungfu filmů, chci pokračování s Kastrátem!!! Jinak film je zaručenou vstupenkou do pekla, takže dobrým křesťanům, sucharům a lidem z Utahu fakt nedoporučuji. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)