Život barmana Mila je jeden nekonečný žúr. Užíva si párty, zábavu, kamošov, dievčatá – každý večer, iba v trochu inom poradí. Milo žije v noci a na plný plyn. Občas, keď náhodou zahliadne obyčajný život, ktorý vedú ľudia cez deň, mu napadne, či už nie je načase trochu pribrzdiť. A potom to príde… Milo sa zamiluje. Zhodou mnohých náhod stretne Sunny, ženu svojho života, a dokonca sa mu podarí pozvať ju na rande. Pri prvom stretnutí zapôsobil a teraz má jeden večer na to, aby sa zamilovala aj ona a neodišla za prácou až do Ameriky. Ale okrem toho, že má šancu zmeniť svoj život a získať ženu snov, má Milo aj trochu uleteného kamoša Renza – bezstarostného, nezodpovedného chaotika. A tak presne v okamihu, keď sa dôležité rande začne dobre vyvíjať, objaví sa Renzo a celý večer naberie úplne iný smer. Divoký, nečakaný, plný ostrých zákrut a nárazov. Renzo, ktorý má v pätách polovicu berlínskeho podsvetia, strhne Mila a Sunny na zbesilú jazdu nočným mestom. Ich rodiaca sa láska sa aj napriek tomu zdá byť neotrasiteľná, obidvaja ale musia toto rande najskôr prežiť. Berlín ešte nikdy nebol taký zábavný… (Bontonfilm SK)

Vabr

Za mě taková fajn, milá romantická komedie s už tak trochu ohraným příběhem jako je například v Našrot a podobných. Normálně bych hodnotil třemi - komedie průměrná, párkrát jsem se zasmál, příběh regulérní, sem tam nějaká zápletka, která avšak nepřekvapí, a řemeslně to celé bylo zkrátka dobré. Co to ale zvedá na horší 4⭐, jsou sympatické postavy, skvělý soundtrack, celá romantická linka a zajímavé lokace, které k tomuto typu komedií patří jako vejce k slepici. To jsem si doslova užíval a parádně se u filmu uvolnil. Konec je samozřejmě happy end, i když to nedává docela dost smysl, protože takhle hodná mafie fakt nikdy není. Zkrátka a dobře pokud nevíte, jaký film vybrat na sobotní večer, tento bude perfektní standard. Vyhodnocení: A žádné drogy 🧓💊! ()

borec999

Neurazilo. Umiernená romantická komédia so sympatickými postavami, pár akože uletenými momentami a námetom, ktorý sme v podobnom prevedení už videli spracovaný inde (Nočné rande (2010). Na jednej strane sa dá oceniť, že Nemci netlačili s uletenosťou a humorom na pílu až príliš, na strane druhej je to však možno chyba, pretože na komédiu som sa smial proste málo a väčšinou som si vystačil len s ľahko pobaveným úškrnom. Na môj vkus pravdepodobne až moc "neurážajúce" a moc romantické. 55-60% ()

iXtr3m3

Slabšie, ale predsa len štyri hviezdy, pretože Elyasa treba oceniť. Je to sympaťák a napriek tomu, že jeho trilógia Fakjú pane učiteli je úplne niekde inde, jednalo sa o viac ako len slušnú zábavu s nádychom bláznivej romantiky a s absenciou (vďaka) fekálneho humoru, ktorý amíci stále tlačia. Len by to chcelo s ním viac snímkov, prečo sa tak nedeje, je mi záhadou, lebo stále dokáže utiahnuť celý film takmer sám. ()

TheEvilTwin

Šikovný Elyas M'Barek ve slušné lovestory říznuté trochou akce a komediálním podtónem, od kterého bychom mohli dostat sice trochu více, ale na solidní průměr film i tak dosahuje. Celý tenhle nápad je sympatický, utíkání před gangstery společně s fajn postavami dává skvělý základ a být film ještě o něco zábavnější co se týká humoru, šel bych s hodnocením výše, ale naneštěstí se mi zdá, že se tady s hláškama i všeobecnou srandou tak trochu šetří a jede se spíš na vlně soustředící se na buddy styl sázející na hlavní postavy než na nahláškovanou jízdu. Ale deskoherní klub nerdů na fetu mě teda dostal do kolen. ()

Eliott

Další super komedie, aneb pan Fak jú učitel již pro mne představuje jistou záruku kvality. Ačkoli to na první pohled působí spíše jednoduše, přeci to má všechny důležité aspekty, které dobrý film potřebuje. V prvé řadě je to dostatečně poutavé i zajímavé. Dále pak projdou hlavní postavy velmi sympatickým vývojem, přičemž jejich sblížení působí velice přirozeně. K tomu humor funguje takřka bezchybně a hlavně jsem na bláznivou jízdu podobného typu naladěn prakticky kdykoli. Na konec nemám téměř, co bych mohl vytýkat. 72% ()

• Väčšina natáčania sa odohrávala na pôvodných miestach v Berlíne. Natáčanie sa uskutočnilo medzi 18. júnom a 8. augustom 2019. (Arsenal83)
  • S kasovým výsledkom takmer 3,2 milióna eur počas prvého premietacieho víkendu sa film stal najpredávanejším titulom v rámci nemeckej kinematografie. (Arsenal83)
  • Po 3 týždňoch predal film v kinách už viac ako milión lístkov, keď odrazu boli všetky kiná kvôli lockdownu zatvorené. (Arsenal83)