Jakob's Wife

Anne (Barbara Crampton) žije v malém městečku se svým manželem reverendem Jakobem (Larry Fessenden). Posledních 30 let se snažila býti vzornou ženou a hospodyňkou, ale přesto nikdy nezapomněla na své sny a touhu po dobrodružství, které coby mladá měla. Nyní se po letech vrací pracovně do města její bývalá láska a první myšlenky na nevěru jsou na spadnutí. Dříve, než se tak stane, se však Anne střetává z tajemnou bytostí (Mistrem). Od té chvíle započne její proměna a touha po čerstvé krvi je stále větší a větší. Jakob si brzy všimne změn v chování své ženy a navíc v okolí začnou záhadně mizet nebozí obyvatelé. Reverend nyní stojí před nejtěžší zkouškou své víry. Dokáže zachránit svou ženu, než se z ní stane již navždy upírka? Otázkou však zůstává, zdali ona sama touží po spáse! (SOLOM.)

EvilPhoEniX

Temná upíří romance s hororovými veterány. Barbara Crampton a Larry Fessenden. Není to vůbec špatný. Děj se rozbíhá pomaleji, ale ke konci nabírá poměrně slušné grády. Herecky v pořádku, natočeno vzhledem k levnějšímu rozpočtu OK, atmosféra moc nestrhne, ale potěší poměrně slušná dávka krve ( z krčních tepen tu stříká krve požehnaně), krysy lezoucí po baráku zaujmou také a místy je zde docela zajímavě zvolená hudba. Už dlouho nevyšla žádná upířina a byť tady je pořád co vylepšovat, výrazné problémy s tím nemám a průměr si Jakob´s Wife ode mě odnese. 5.5/10. ()

JASON_X

Sakra chtěl bych ve věku, v jakým je Barbara Crampton, vypadat jako ona. Tedy jasně že ne úplně stejně jako ona... i když... no prostě bych chtěl vypadat tak dobře. A klidně bych se i stal upírem, protože pak bych vypadal ještě líp, cejtil se líp, měl o dost větší páru a nemusel se moc trápit s pestrostí jídelníčku. Mimochodem už spoustu let mou oblíbenou horrorovou ikonu Barbaru podezřívám, že je tak trochu ujetá, myslím samozřejmě ujetá takovým tím správným směrem, a to kvůli typu rolí, ve kterých ji vídám. Ale teď si tak říkám, jestli ona není opravdu... Nemrtvá? Leccos by se tím vysvětlovalo. Každopádně mi bylo potěšením tuhle krásnou dámu vidět, jak chlemtá krev jako řeznickej čokl, zábavnej a oddechovej film podle mýho gusta. ()

Gilmour93

Proměna church mouse na Masterˈs Beast. Není jediná. Když reverend Fessenden zvlčí, začne připomínat (především z profilu) Jacka Nicholsona.. Když se lusknutím prstu přechází ze seriózního vampýrského hororu do komedie s nadhledem, nejde to vždycky hladce a submisivitu vysávající otvírák na konzervy spíše připomíná mimozemšťana z Enemy Mine, nicméně jako celek to šlape, i když se stanovuje rozsah emancipace v manželství. Krize v něm pijí krev, ale tady se zrcadlí zřetelně.. P.S.: Jakob je psán s „k“ určitě jenom proto, aby to hezky vypadalo na posteru.. ()

Eliott

Ten začátek byl ubíjející. Proměna, ač místy zdařile znepokojivá, stále dost natahovaná a nudná. Zpočátku jsem to viděl spíše nevalně. Pokud však dokážete ocenit koukatelné béčko s hektolitry krve, Jacob´s Wife bude přesně filmem pro vás. Herecké výkony jsou však tak slabé, že dílo působí spíše dojmem komedie než hororu. Levné speciální efekty tomu také zrovna nepomáhají a těžko pak můžete brát podobný film vážně.   Až druhá polovina se konečně trochu rozjede a částečně vyžehlí divákovo počáteční znechucení. Strašidelné to sice stále není, alespoň je to však vcelku nápadité a velice vtipné! Musím dokonce dodat. že jsem se u finální scény rozplýval blahem. Sám jsem příliš neočekával a tak jsem velice spokojen. 60% PS: Nízké hodnocení na ČSFD však chápu. Barbara Crampton ve své roli výtečná! ()

Morholt

Reverendovu manželku hryzne upír a ona si díky tomu začne uvědomovat, že ve své podstatě není tou flanďáckou ženuškou, za kterou se je celé roky nucena vydávat. Průhledné a poplatné době, ale Barbara Crampton je tu naprosto boží, krve a roztrhaných hrdel je tu dostatek, dojde i na krysy a samotné ztvárnění hlavního upíra, který jakoby sem zabloudil z pravěkého Nosferatu, se mi jednoduše líbilo. Upírský žánr to sice nenakopne, ale ortodoxní fandové budou potěšeni. 60% ()