Skupina přátel se společně sešla v kruhu ze svíček hrát strašidelnou hru. Každý z nich očekává, že si z toho něco odnese. Pravidla hry jsou pro každou svíčku vyprávět jeden hororový příběh. (O2 TV)

ricci.s

Za mňa v pohode antológia. Štyria kamaráti hrajú hru pri sviečkach a rozprávajú si desivé príbehy. Takže je tu 8 segmentov (posledný vlastne tvorí dejovú líniu), samozrejme nie všetky sú extra dobré, ale nájde sa aj zopár nadpriemerných. Príbeh o starej babe a čiernookom decku bol asi najdesivejší, ešte ma celkom zaujal príbeh o otcovi a synovi uprostred poľa a hmly, prípadne exorcizmus na ostrove. Prvý o lesnej čarodejnici mal potenciál, ale bol až príliš krátky, a pasáž o matke a smiešnom démonovi patrí asi medzi najslabšie. Ostatné boli skôr priemerné. Takže, keď to tak nejako prepočítam, aj hodnotenie mi vychádza rovnako. ()

pornogrind

Tentokrát jsem sáhl po antologii z letošního roku. Skrývá v sobě 7 povídek plus příběh kterej vše propojuje. Nechce se mi vypisovat jednotlivý hodnocení k samotným povídkám. Jen dodám, že pouze jednu bych ohodnotil na 2 hvězdy. Zbytek je průměrný nebo lepší. Ve čtvrtý povídce mě potěšila účast mojí oblíbenkyně Amy Smart. Pro mě je The 100 Candles Game určitě jednou z těch lepších hororových antologií. Nebojím se dát 4 hvězdy. ()

chaometic odpad!

Špatně napsaný povídky, až na jednu povídku. Malý chlapec uvězěný na chatě se svým otcem. A v lese nějací duchové. Ovšem má to dost nečekaný zvrat a nic není jak vypadá. Zbytek povídek nemají hlavu ani patu a jsou krátké. Nedoporučím, protože to nevyužilo ani z poloviny potencionál. I teenegrovskej horor vysílaný ve 20.00 na Netflixu by mě bavil víc. ()

JASON_X

Ničím výjimečný povídkový a multirežisérský soft horror, jakých jsem viděl už mnoho. Tři příběhy se mi líbily mírně nadprůměrně (unesené dítě, šílená matka a falešný exorcista), ale ani ty ostatní nebyly špatné a špatná nebyla ani spojující dějová rovina, protože díky sehrané dvojici tvůrců předloh si film udržuje vcelku konzistentní obsahovou i kvalitativní úroveň.  Spotřební jednohubka po večeři, nic víc, ale ani nic míň. ()

Astaroth12

Strašne slabá antológia. Nielenže sú príbehy veľmi krátke, ako napríklad hned prvá o čarodejnici a tak o rozvinutejších poviedkach nemôže byt ani reči. Ale nie sú ani ničím výnimočne. Naozaj mi v pamäti neutkvela ani jedna, ktorá bola aspoň trochu zaujímavá i keď niektoré mali potenciál, ale rozhodne ho nenaplnili. A posledným klincom do rakvy bola koncova hlúpa pointa. Uveril by som všeličomu, ale na toto naozaj veľkú fantáziu a tou ja asi nedisponujem. ()