Austrália,
1995, 100x30 min
Hrajú
Ryan Kwanten
Austrália
Najlepšie seriály:
Vládci kouzel (1995) (seriál)
A Drop of True Blood (2010) (seriál)
True Blood: Pravá krv (2008) (seriál)
Martin Henderson
Nový Zéland
Najlepšie seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Klinika Grace (2005) (seriál)
Liddy Clark
Austrália
Najlepšie seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
The Sullivans (1976) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)
Tom Long
USA
Najlepšie seriály:
Změna je život (1998) (seriál)
Rose Byrne
Austrália
Najlepšie seriály:
Banda (2019) (seriál)
Mrs. America (2020) (seriál)
American Dad! (2005) (seriál)
Jessica Napier
Nový Zéland
Najlepšie seriály:
Janet Kingová (2014) (seriál)
Oddelenie vrážd (1997) (seriál)
Dr. Harrow (2018) (seriál)
Tasma Walton
Austrália
Najlepšie seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Mystery Road: The Series (2018) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)
Phillip Holder
Najlepšie seriály:
Childhood's End (2015) (seriál)
Time Trax (1993) (seriál)
Policajti z prístavu (1996) (seriál)
Melissa Tkautz
Najlepšie seriály:
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Louise Crawford
Najlepšie seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Bikie Wars: Brothers in Arms (2012) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Diarmid Heidenreich
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Bikie Wars: Brothers in Arms (2012) (seriál)
Banditi (2011) (seriál)
John Clayton
Austrália
Najlepšie seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Návrat do raja (1983) (seriál)
Nathalie Roy
Najlepšie seriály:
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Pán zverov (1999) (seriál)
All Saints (1998) (seriál)
Veronica Neave
Najlepšie seriály:
Wanted (2016) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Potápěčský klub (2021) (seriál)
Ingo Rademacher
Najlepšie seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Veronika (1997) (seriál)
Bláznivý Jimov život (2001) (seriál)
John Andrews
Najlepšie seriály:
Oddelenie vrážd (1997) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Pete Nettell
Najlepšie seriály:
Oddelenie vrážd (1997) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Kim Knuckey
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
John Tutt
Najlepšie seriály:
Oddelenie vrážd (1997) (seriál)
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)