Vražedkyně opětovně zaútočí na odlehlé planetě. Jediové se ji pokusí zatknout. (Disney+)

Chen

Oceňuji to, že seriál nesází na "šokující" odhalení o hlavní hrdince, což by bylo asi příliš velké klišé. Líbí se mi i čím dál častější náznaky toho, že Jediové nejsou tak morální, jak by se mohlo zdát a rozhodně oceňují na poměry Star Wars velmi působivou akci. A ne, opravdu mi nevadí, že se tu objevuje Jedi "při těle", sice si Jediové procházejí náročným výcvikem, ovšem to neznamená, že někteří z nich nemohou mít nějaké to kilo navíc. ()

sn0wfl4ke

Máme tu druhý díl se střihem jako u Manda. No Voalá, hlavní hrdinka nemá rozdvojenou osobnost, ale za to taky neumí mířit. Další věc je, že jeden z místních Jedi mistrů nechtěl být moc dlouho na obrazovce, tak to raději hnedka zabalil, bez toho aby se rozbrečel či se pochlapil a řešil to jako dospělí. Co takhle odejít do exilu jako Obík? S obrovskýma výčitkama je asi fakt snadný meditovat nebo co. Prostě Mis - tr! Rytíři jedi jsou jako vždy skvělí bojovníci, ale stačí trochu bouchnout do prachu, te to tak hrozně rozhodí, že nejsou force sensitive a můžete se pohybovat jak chcete... Efekty i kamera fajn, na můj vkus se málo mácha světelnýma šavlema a děj raději hodnotit nebudeme, tzv. pomlčíme. Vždyť co, je to teenage show. Jo a bude WOOKIE JEDI! WOOKIE JEDI! WOOKIE JEDI! ()

Ahsoka

Ústredný problém sa rieši akosi prirýchlo a jednoducho. Vedela by som si predstaviť aj zamotanejší dej a zložitejšie dialógy. Postavy sú zatiaľ pomerne čiernobiele s celkom jasným smerovaním do klišé finišu. Napätie sa snaží eskalovať, no nejak ma to neberie. Na konci epizódy nedochádza k nijakému vytrženiu. Žeby som sa tešila aj na tie ďalšie, nemôžem povedať. Je to ako také nealkoholické pivo. Slabé 3*. ()

Martrix

Při sledování některé fanservice srajdy jsem si povzdechl, že nechápu proč se SW universum nerozšiřuje o nové postavy a příběhy. Bylo by tedy dost pokrytecké frflat nad Akolytkami. I když zatím jde o dost šablonovitou zápletku, nijak mě to neuráží...jen je to trochu řídké. Jakápak je to detektivka, když víme kdo, koho a proč zabíjí? Víme vlastně všechno s výjimkou identity mistra May...což zatím mou zvědavost nedráždí. Každopádně jsem raději za řidší "originalitu", než za průjmovitou fankaši jakou byl Obi-Wan, nebo fanzbytečnost jakou byl Boban. A popravdě... nedávná Ahsoka by byla bez Baylana a jeho učenky, spíš opruzujícní zklamání. Takže v tomto kontextu vlastně dobrý. Lepší 3*. ()

MiniMinion

Zlepšení oproti premiéře, Disney udělalo dobře, když vypustilo obě epizody dohromady. V tomto díle funguje vše lépe, více to šlape, a tým hrdinů mi začíná přirůstat k srdci. Amandla Stenberg obsazení vede dobře. Líbí se mi i choreografie, Jediové mají k vytasení mečů mnohem dál než v období prequelů, konflikty se snaží řešit bez nich, a podle toho jsou i postavené souboje atd. 70%. ()