Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

Hedy odpad!

Jednou jsem čekal na zastávce a sedl si ke mně houmlesák. Páchl jako když zmutované zvratky ožijí a sežerou hovno, opilecky se kýval a chlastal jakousi zelenou voňavku kterou pravděpodobně ukradl dámě kterou před chvílí znásilnil. No a začal mi vyprávět o tom jak mu praskl hemeroid a jak si ho musel sám sešít sešívačkou s rezavými drátky a jak potom musel na pohotovost protože se mu anál zanítil a on sral jen hnis a krev celé tři měsíce. Bál jsem se, že když se pokusím utéct tak mně ubodá a znásilní a tak jsem slušně poslouchal 40 minut než přijel autobus a byl to mnohem příjemnější zážitek a zajímavější příběh než tohle. Jsem filmový masochista a občas se rád podívám na film který mi bude ubližovat. Tento film nebyl taková zrůdnost jako jiné počiny. Silně pochybuji, že něco překoná Jack a Jill nebo Cats. Jsou zde filmy tak katastrofálně špatné až jsou dobré jako Room nebo Willy's Wonderland. Pak zde jsou filmy tak obludně brutální, že jsem je ani nedokoukal jako Cats nebo Jsem božská. Tenhle film nespadá ani do jedné kategorie ale spadá do kategorie nudy. Přijde mi jako kdyby tenhle film vytvořila umělá inteligence kterou naprogramoval žák vysoké školy který vychlemtal litr syrupu na kašel. Kdyby tenhle film byl jídlo tak bych ho přirovnal k polystyrénu posraném holuby. Je to nemastné a neslané. Kromě vtipů které jsou jako ptačí hovna. Sledovat jak rychle se pohybují kontinenty je větší zábava než tenhle film. Projít si rozvodem rodičů je větší sranda než vtipy které občas utrousí jedna z hlavních beček. Normálně bych si stěžoval, že tento film je nějaký feministický manifest ale dnes je to naopak. Tahle pičovina doslova degraduje celé ženské pohlaví tak moc, že se chci stát buzerantem. V tomhle kinematografickém znásilněním očí je scéna kdy týpek s krabími klepety které získal tím, že ho radioaktivní krab štípl do koulí, tancuje s hlavní herečkou a já si přeji aby tato věta byla jen součástí špatných vtipů a ne částí scénáře. Každopádně odpad. Doufal jsem, že to bude film dost tupý na to aby mé dvouciferné IQ zůstalo zabavené ale tenhle film je moc dementní i pro lidi ze kterých je zelenina a mohou si jen slintat na trika. ()

BoXBe odpad!

Hlavní protagonistka vchází do budovy. V prostoru vestibulu je vysoký strop. "Tohle místo je hustý. Jak tady vyměňujete žárovky?" "To se musíte zeptat údržbáře." "Údržbář. Aha. Wow." O několik minut později jde hlavní protagonistka laboratoří, kde je křeslo. Nahlas říká: "Fajn, sednu si, ničeho se nedotknu." Křeslo ji spoutá a dá injekci. "Dvacet let výzkumu je v háji," ozve se zkraje následující scény. "Proč jste ji tam nechal samotnou?" "Omlouvám se, chtěla další pivo." "Lydie, pracuji na tom celý život, všechno jsi zničila." "Vrátím ti to, můžu načůrat do kelímku." .... Mohl bych dostat telefonní číslo na producenta? Mám pár filmových námětů z doby, kdy mi bylo devět let...v tom scénáři jsou roboti, střílení a policajti. Má to šest dílů. A cestuje se tam v čase. ()

Mikecat odpad!

Takú naprostastu hovadinu som dávno nevidel, a ani nedopozeral, ženy so superschopnostami? Teda skôr biela a čierna prasnica, kde sa nič nedeje, dej sa vlečie, nútený usa humor, totálně pochovaný potenciál. Keby tu boli aspoň pozeratelne kočky v sexi satockach, ale ani to nie. Montérky a kostýmy, fungovalo by to, keby to bolo vtipné, ale nieje ()

dannyyy

Jedna hvězda za Jasona Batemana, který jako jediný mě v tomto paskvilu nesral, ale naopak to příjemně oživil. Jinak samé klišé - lokace, hrdinové vs. záporáci, hudba, atd. Co ale nejvíc tomu chybělo je humor. Nezaznamenal jsem ani jedinou scénu, kde bych se pousmál. Naopak mně bylo trapně za samotné tvůrce. Silně nedoporučuji ani na nedělní odpoledne. ()

Tom Hardy

Film, který nefunguje prakticky v žádném ohledu. Je téměř fascinující vidět jindy v žánru schopnou Melissu McCarthy, jak pod režijním vedením svého manžela dokáže přijít o téměř veškeré osobní kouzlo. S Octavií Spencer ji pak možná ve skutečném životě pojí silné přátelství, to filmové je ale nevěrohodné a tlačené (jediný moment, kdy to dámám sepne, je, když si zabroukají Seala). Film selhává už ve svém výchozím nastavení. Nápad, že se dvě fyzicky naprosto obyčejné ženy středního věku stanou jedinými superhrdinkami na celém světě, film nijak nerozvíjí. Svět duo, které si začne říkat Thunder Force, přijme bez jakéhokoli zaváhání. Že oba dámy vypadají jak vypadají nehraje pro příběh ani jeho vývoj žádnou roli. A tak je to prakticky se vším. Nejpozoruhodnější jsou scény, které jsou natočeny jako kdyby v nich vtip byl, ale žádný se neodehraje (pasáž se vstáváním). Skoro to vypadá, že šlo původně o eRko a pak film někdo prostříhal a zmizela pointa mnohých scén. Jediným opravdu světlým bodem je skupinka padouchů okolo Bobbyho Cannavala, mezi nimiž si nejvíce scén krade Jason Bateman coby laskavý grázlík s krabími klepety místo rukou. I on ale trpí tím, že si scénář vystačí s nejlacinějším a nejpředvídatelnějším humorem. Jeho postava tak obtížně zvedá na schůzce skleničkou k přípitku a ve vypjaté situaci utíká do strany, protože... je krab. A to je všechno. Thunder Force nefunguje jako superhrdinský film, parodie na komiksovky ani bláznivá komedie. A jakkoli se nejspíš tvůrci při natáčení dobře bavili, podobně jako u posledních netflixovských komedií Adama Sandlera se vloženou energii do výsledného díla nepodařilo promítnout. 30% ()

• "Surové kura boli v skutočnosti na tenké plátky nakrájané hrušky ošetrené kyselinou citrónovou a potravinárskym farbivom," potvrdil režisér Falcone. Melissa McCarthy dodala: "Vedela som, že je to hruška, ale bolo veľmi ťažké nepredstaviť si, že je to surové kura." (Arsenal83)
  • Pro herečku Pom Klementieff (postava Laser) jde o druhou superhrdinskou postavu, kterou ztvárnila. Tou první je postava Mantis z Marvel Cinematic Universe. (Marcos22)