Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

maddy

Not so fresh, but still quite okay ... pokiaľ od toho nemáte veľké očakávania. Odľahčený kanibalistický thriller, ktorý aj napriek mierne prestrelenej takmer dvojhodinovej stopáži dokáže slušne zabaviť. Má to tempo, sympatických hercov (Daisy Edgar-Jones je neskutočne cute), aj po celý čas trefnú hudbu. Problém je to, že nič viac okrem tej jednoduchej zábavky Fresh neponúka. Od začiatku neskutočne predvídateľná zápletka by nevadila, keďže film je podaný so zámernou naivitou, skôr zamrzí, že sa tu nikto nepokúšal o nič viac. Na horor tu je príliš málo nechutností (scén s ľudským mäsom je úplne minimum a nie sú nijako znepokojivé, tobôž brutálne), na thriller to nemá kvôli tomu odľahčenému podaniu vôbec žiadne napäté momenty, prípadne strach o postavy a keď už sa to má celé vyvinúť do niečoho intezívnejšieho, tak záverečná naháňačka v lese s tromi babami, ktorým vyoperali zadnice je tým najslabším článkom filmu. Bavilo ma to, ale práve to odfláknuté záverečné zúčtovanie mi pomerne skazilo predošlé minúty a vo výsledku tak zanechalo na jazyku pachuť absolútne priemerného filmu. Ako jednohubka na streame však neškodné. CELKOVO: 6/10 ()

alchac

Volné pokračování Luxusního Mikluše aneb zase jeden film, u kterého mám silné podezření, že jej sponzorovala veganská lobby (schválně, jak dlouho po zhlédnutí neřeknete „děláš si kozy“?) a ve výsledku slušná trojice. Jedno mi ale teda pořád vrtá hlavou – jak si hergot hlavní chod… tedy hlavní hrdinka oblíkla ty šaty s pouty na rukou přikurtovanými ke zdi?? ()

Kudly4

Taková odlehčená, mírně vtipná, kanibalská romanťárna s dobrou hudbou. Sice to působilo průhledně už od samého začátku, ono vlastně stačí vidět před filmem ten poster a je po překvapení, ale celkem mě to bavilo, hlavně díky sympatickému obsazení. Horor asi jen okrajově a na nějaké to maso, (není maso jako maso) dojde až v samotném závěru, který byl podle očekávání a ničím nepřekvapil. Každopádně, doporučuji při sledování nějaké to vínko a domácí paštiku :o) (51. hodnocení, 5. komentář) ()

DJ_bart

Ač jsem vegetarián, filmy o kanibalismu doslova žeru. A jak již název napovídá, černá komedie 'Fresh' není výjimkou..... Ideální kulinářská delikatesa k MDŽ, v který gurmán Sebastian Stan - jakožto novodobý Hannibal Lecter - vaří prdele, žere salámy z lidských končetin, a z bejvalek si dělá mletý maso k boloňským špagetám. No neber to! Daisy Edgar-Jones si zde jakožto vycházející herečka vydláždila svůj pomyslný chodník slávy. ()

darkrobyk

Noa je poněkud naivní a lehkovážná, za což nakonec musí zaplatit. Seznamky jí napomáhají najít toho pravého, ten se ale zčistajasna zjeví v marketu uprostřed oddělení se zeleninou. Je to on! A tak šup s ním do postele a hurá na tajemný víkendový výlet. Z rozverného tuctového dramatu se stane survival, kde jde nejen o kůži. A vzápětí divák zjistí, že tohle není ten druh filmu, k němuž by se hodil tatarák. Nu a pak už to pěkně jede až k očekávanému konci. Tedy ono je vcelku jedno, jak film skončí, jelikož já čekal obě možnosti. Každopádně takhle to asi bylo lepší. Kuchyňský zápas byl výborný, lesní hned v závěsu. Jasně, třeskuté gore nebylo, byť pohled na porcování obětí se nabízel. Ale tentokrát mi to nevadilo, jelikož tenhle film si s náznaky vystačil. A kromě toho, jak se nechovat, zjistíte, zda účinnější zbraní jsou klíče nebo rýč. Jen mi chyběla odpověď na otázku, proč je ženské maso chutnější a jak to dotyčný zjistil... ()

• Úvodní titulky a název filmu se objeví až ve 34. minutě. (Kudly4)