Rachot v Bronxe

• Česko Rachot v Bronxu (viac)

Mladý asiat má v New Yorku problémy nejen s přízvukem, žlutým pigmentem a šikmýma očima, ale také s partou nepřátel. Ty asi mimo jiné hodně štve, že není úplně lhostejný několika atraktivním dívkám a navíc docela slušně ovládá bojová umění. I když jeho ruce a nohy dokážou kolem sebe bít s ocelovou pevností, železnou pravidelností a žulovou tvrdostí, občas se vyplatí i trocha napoleonské strategie. Naštěstí má hlavní hrdina mozek v pořádku, a tak odolá i nejhrubší síle. (Bonton Home Video)

Nix

Tenhle film mne dycky bavil. Tady je skvělá ukázka vtipu a akce, tak jak to Jackie umí. Ten příběh ale taky není žádná hrůza, dá se to. Dycky mne rozveselí to vznášedlo, to je prostě geniální a taky bych se s tím chtěl projet. Je to dobrá zábava. A je dost možný, že Jackieho filmy asi trochu nadhodnocuji, mám pro něj slabost a dycky mne bavil. ()

Radiq

No dějově od toho nemůžete čekat nic úchvatnýho, spíš naopak. Jedinej důvod, proč se na to koukat, jsou ty bitky a klasický zranění z natáčení při závěrečnejch titulcích. A ty lahve, co se tam s nima furt mydlijou, jsou z nějakýho divnýho skla. Moc rozbitnýho. PS: a první nelogická věc, co mě pobavila, byl ten kluk vozíčkář a měl gatě s prošoupanejma kolenama... ()

subic

Příběh je tentokrát docela blbost, ale ty akční scény jsou celkem vymazlené, zejména honička v patrových garážích, auto plné balónů a skákání přes ulici z domu na dům. Máme tu potyčky mezi pouličními gangy a mafiánskými hrdlořezy a střelci, kteří jsou tu jak jinak než v oblecích a kravatách. Jde o tom, že "mladý" Číňan přijede do New Yorku ke strýčkovi a všichni se honí za pytlíkem diamantů. ()

castor

První skutečný kasovní úspěch na západním trhu. Když pomineme řídký scénář, tak zasloužený. Neuvěřitelné kousky, které hlavní hrdina předvádí, zaslouží smeknout. A jen dokazují, že než začal Jackie Chan blbnout s úplnými braky, byl ve skvělé formě. Situační komiku zvládá levou zadní, akce je bláznivá a nepřetržitá, takže spokojenost. V případě nepovedených záběrů obzvlášť. ()

eraserhead666

V podstatě skoro rutinní Chanovka, v níž najdete všechno, pro co máme Jackieho rádi - humor, zběsilé kousky (nákupní košík), promakané rvačky. Film má ale jeden velkej problém. Nemyslím zrovna ne moc povedenej scénář, ale to, že ve druhé půlce dost zvolní a závěrečné jízdě vznášedlem byl podle mě dán až moc velkej prostor. 3,5* ()

• Pri americkej premiére bol film premietaný v 1 736 kinách. (Peter-1307)
  • Další dvě kaskadérky si zlomili nohu při natáčení scén s motorkami. (SG-1)