Štyristo ľudských životov na palube obrieho Boeingu 747 sa ocitlo v rukách nebezpečných teroristov, ktorí sa vyhrážajú zhodením bomby s nervovým plynom na Washington. Jedinou nádejou je zásah elitnej špeciálnej jednotky Austina Travisa (Steven Seagal). Inteligentný vládny analytik David Grant (Kurt Russell) pozná spôsob, ako sa dostať na palubu letiaceho Boeingu, stane sa preto členom zásahového tímu. Dôjde však k havárii a komando zostane bez spojenia s krízovým štábom... Aj keď sa Davidovi podarí získať na palube spojenca v odvážnej letuške Jean (Halle Berry), čas sa nebezpečne kráti. Velenie sa totiž domnieva, že komando zahynulo a prikáže lietadlo zostreliť. Stíhači štartujú... (TV Markíza)

JohnSmith

Až na pár neuvěřitelností,jako to přistání Boeing nebo přesun tunelem mezi letadlama,to nebylo vůbec špatný.Překvapil hlavně Seagal,kterej odehrál co měl a odletěl bez padáku. ()

greghouse

můj nejoblíbenější film se Stevenem Segalem, když pomineme Přepadení v Pacifiku, tedy ještě spolu s Machete ( oblíbený díky jeho smrti, ale která není stoprocentní ) doufám že bude dvojka, kde bude vysvětleno, že se zachránil díky větvím tropického pralesa a že jediné co mohl jíst bylo ovoce plné cukru- zde vysvětlují jeho 40 kg nadváhu...a dál už to nechám na režisérovi ()

Ravi

Tenhle snímek dlouho unikal mé pozornosti. Klasické unešení letadla únosci v luxusní edici. Opravdu jsem se bavil. Není to žádná bomba, ale když nemáte o víkendu co dělat a máte rádi Kurta Russella, film nezklame, spíš mile překvapí. 65% = 3/5 ()

Zagi20

Můj nejoblíbenější film se Stevenem Segalem. A proč ??? No protože v něm hned z kraje umře. Jinak je to klasický akčňák devadesátek, takže tady najdete ultra složitou bombu s ochrannými laserovými paprsky, zlé teroristy, letadla na plátně, plastové atrapy zbraní, tři kýble umělé krve a jednu sexy letušku. To všechno bohatě stačí k průměrné televizní zábavě. ()

manonfire

Jeden z těch lepších vzdušných thrillerů. Kurt je solidně zpocený. Suchet je sice démonický, ale to víte po ráně ne bradu tihle čáryfuci ztrácí kouzlo. Škoda, že nemohu prozradit vývoj Seagalovi postavy, protože ten mě velmi potěšil. Škoda, že šlo pouze o filmovou postavu. 60% ()

ssfan

Herecky skvěle obsazený akční film. Seagal zde hraje pouze ve vedlejší roli, ale i tak je to velmi zdařilý film, odehrávající se v Boeingu 747 10 000 metrů nad zemí. Kurt Russel skvěle zapadl do své role, takže 88%. ()

Vercinix

Uznávám, že to nese veškeré rysy typicky americké ptákoviny, ale přijede mi to jako výborně načasovaná a vygradovaná oddechová akčňárna!:) ()

HomeAlone

Film sa pacil velmi aj ked seagalova smrt po par minutach ma pekne nahnevala a uz som si myslel , ze ma to jednoducho dalej nebude bavit . No opak bol pravdou a Russell to dotiahol do vytazneho konca a nesklamal ()

m.a.t.o.

Slušný thriller, ktorý ma síce nenadchol, ale ani neurazil. Až teraz som si uvedomil, že v deväťdesiatych rokoch sa takéto "štandardné" silverovky točili ako na bežiacom páse ani sme sa nad tým nepozastavovali. A dnes? Dnes sa už také filmy netočia. Len škoda, že Seagala odjebali tak skoro. Asi museli. On by to lietadlo totiž zachránil do 15 minút. 60 % ()

Drnqonovic

Strašně divný film s pomíchanými tradičními rolemi. Kurt Russell hraje kancelářskou krysu, David Suchet záporáka (ale opravdu skvěle!) a Steven Seagal umře, aniž by cokoliv předvedl (svatokrádež!!!). Na víc než na nedělní odpoledne, kdy se přežerete a vykydnete na gauči před televizí ten film nemá. ()

FeatherBoy

yslím si, že tento film je možné vidět víckrát a stále se budete bavit. Jen mě zarazilo, že na začátku tohoto akčního filmu zemře Seagal, který je v ostatních akčních filmech "nesmrtelný"... ()