Zázračný modrý prameň, povzbudzujúci sexuálny apetít a potenciu, nečakane zmizol a policajný náčelník Pepa Novák má opäť plné ruky práce. Pokračovanie divácky megaúspešného filmu Zdeňka Trošku.
Po tom, čo na zámku v Kameňákove vytryskol  zázračný „modrý prameň" liečiaci impotenciu, mestečko je hore nohami. Ako prišiel, tak aj odišiel - modrý prameň zrazu zmizol. Ako je to možné? Svoje o tom vie predovšetkým stará Kropáčková, ktorej bezbrehý sexuálny apetít si už vyžiadal nejednu obeť. Hoci sa po prameni zľahla zem, na policajnú stanicu neustále prichádzajú ďalší otrasení muži a zúfalí športovci, ktorých táto babička práve znásilnila. Ba čo viac, náčelník policajnej stanice Pepa Novák musí čeliť obetiam aj v radoch svojich vlastných policajných podriadených. Strata lukratívnych ziskov z „modrého prameňa" nedá zaspať ani miestnym mafiánom a je nad slnko jasné, že pátranie treba začať v domčeku pani Kropáčkovej... (TV JOJ)

sysoj psojic

Obsazení nových hereckých tváří, jako např. Martin Maxa nebo Helena Vondáčková dodalo filmu novou krev. Skvělé výkony, fakt! Představitelku hlavní role obsadil Zdeněk Troška poté co ji spatřil v supermarketu. Určitě v ní viděl nějaké nevídané světlo, které vneslo filmu tolik potřebnou dávku charismatu. Kam se hrabe Meryl Streepová se Sophiinou volbou. Klaním se před vizionářstvím všech zúčastněných. (4,5%) ()

Whoossain odpad!

U prvního dílu mi krvácely oči a do pravého ucha jsem si tu pletací jehlici nakonec vrazil. U druhého mi oční bulvy pukly a pletací jehlici jsem si vrazil i do levého ucha. Je to katastrofa, dámy a pánové. Něco tak dekadentně dementního jsem ještě neviděl. I teď, po létech, mi běhá mráz po zádech, když se mi vybaví některá z replik postav, které se v té zrůdnosti objevují. Tajné služby by měly zapomenout na waterboarding, při promítání (kteréhokoliv) Kameňáku jim jistě každý rád vyklopí i to, co neví.... ()

matthew_tv

Neviem pochopiť, prečo má tento film takú zápornú kritiku z každej strany a toľko negatívnych komentárov. Ja som sa na filme nasmial celkom pekne, je to fakt súhrn tých najlepších vtipov. Ak ešte k tomu usúdim, že je z českej produkcie, čo vieme všetci, že SK&CZ filmy za veľa nestoja, tak nie je o čom, nehanbím sa za päť hviezdičiek. ()

deanmo odpad!

Opakovaný vtip nie je vtip a vonkoncom nie v takomto prevedení. Čudujem sa Vaškovi, že do toho šiel a že mu to ani veľmi nešlo. ()

ricky4 odpad!

Fakt nevim co si myslet. Má to být komedii. Zasmál jsem se za 90 minut možná 3x a to ještě nuceně. Dokonce komedie pro lidi. Dokonce se v těch stvořeních máme poznávat... No nevim jestli by mě těšilo poznat se radši jako slizkej dědek, nadrženej doktor, nekřesťanská matka představená, manžel co se vysmívá vlastní ženě nebo dvojsmyslnej nechutnej prodavač... Takhle se vážně chovaj lidi? A oceňujou když se jim prostřednictvím filmu vysmívá? Poker face. Jinak o příběhu nemá cenu mluvit. Žádný neni jak myslim i Troška předesílal. Vtipy jsou předvídatelné tudíž nevyzní tak jak mají. Sakra, kdyby tam každých 10 minut byla nějaká nahá scéna tak se je aspoň na co dívat a těšit- takhle jsem se jen těšil na konec. 15% ()

ElVory

Ideálně navazuje na předchozí díl a propadá se ještě níž. Tady už ani ty vtipy za moc nestojí a ten příběh s modrou vodou tomu taky moc nepřidá... 25% ()

sheak123 odpad!

Ještě horší pokračování už dost špatného filmu. Tento díl už postrádá humor úplně. Nemožné vtipy žádný "příběh". Horší je to že ho natočil zase autor asi jen pohádek Zdeněk troška. ()

Davule odpad!

První díl byl sračka, ale tohle.. tohle je hovno znovu sežrané a znovu vysrané. Nekoukatelná věc, při které jsem střídavě zatínal pěsti a střídavě se kroutil trapností. Který masochista tohle dokáže vydržet až do konce? ()