Po smrti novinářky, která se stala terčem útoků v sociálních médiích, začnou zkušená detektivka a její technologicky zdatná pomocnice odhalovat krutou pravdu. (Netflix)

TETŘEF

Nezvladatelné zklamání...přes všechnu moji lásku k Černým zrcadlům má tato povídka/tento příběh v sobě prachmálo logiky a "realismu". A jakkoliv si vybírá zajímavý téma ke komentáři (a v tom má nejblíže úplně prvním, prvnímu filmu celé série), tak hrozně od půlky hoří. Zklamání roku? haštag: achjo ()

lemonova

Vrámci Black Mirror som sa konečne dočkala detektívky a musím uznať, že naozaj skvelej. Aj v tomto prípade však viac než samotný zločin zamrazí niečo, čo je skryté pod jeho povrchom: aké ľahké je (už aj v súčasnej dobe) šíriť nenávisť. ()

Porp

U mňa jedna z najlepších epizód. Detektívna zápletka, ktorá by sa v nesprávnych rukách dala tak ľahko pokaziť. Do poslednej chvíle je divák držaný v napätí, že kto asi tak môže byť vrahom? No a keď už je to viac-menej jásné, prichádza ešte väčší nášup. ()

kukkik

Pro mě nejlepší díl ze všech tří sérií :) Popravdě všechny předchozí byly pro mě plýtvání časem, kdybych mohl, podíval bych se jen na tenhle a všechny předchozí bych vynechal ;) ()

fallanga

Skvělé detektivní drama, které využívá technologii prospěšnou lidem a obrovskou sílu internetových trollů a tinder-botů. Jakožto člověk, který má strach z hmyzu jsem objevil navíc další, hororový, rozměr tohoto dílu. ()

movemat

K dnešnému dňu je toto najdhšia časť z Black Mirror a práve to je aj jej najväčšou slabinou. Námet je totiž sám o sebe skvelý, ale kvôli viacerým hluchým miestam tomu chýba ten nonstop wow efekt, ktorý je typický pre tie najlepšie časti z tohto seriálu. Slabšie využitý potenciál. ()

makakus

...a přitom stačila helma na motorku, plynová maska, respirátor, včelařský klobouk, tričko přes hlavu...  :-)  Taková zásadní díra v logice nepotěší. Navíc naprosto zbytečný závěr, konec měl přijít už v okamžiku vzletu roje za všemi těmi hejtry. Jinak v zásadě dobrý příběh na téma - cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. 70 %. ()

MartinTerran

Zajímavý detektivní díl s jasným poselstvím a to očistit společnost. Zda-li se to povedlo či nikoliv se však už  nedozvíme jak je zvykem, ale jak znám lidi tak zmrdi se vždy nějací najdou. Styl vraždy i vražedná zbraň velmi neobvyklá. Stavba příběhu dobrá. ()

zuzza11

"Černé zrcadlo" aneb kdo jinému jámu kopá - sám do ní padá :-). Strašně moc se mi líbil tento díl, nehledě na poslední rok co se děje na sociálních sítích. Každý by měl shlédnout a sám se zamyslet nad svými činy. ()

PaTeXx

Se stopáží se nešetřilo a asi se to o pár procent projevilo na hodnocení. Scény na začátku se v klidu mohly přeskočit a kdyby nás režisér hodil přímo do vyšetřování, asi bysme se nezlobili. Jinak průběh téměř bez výtek a závěr nás svou tenmostí samozřejmě nezklamal. Nedávno jsem dosledoval Boardwalk Empire a nechutná skotština z úst Kelly Macdonald mi vůbec nechyběla. ()