Tajomstvo minulého leta 3

• Slovensko Viem, čo ste robili minulé leto 3 (viac)

Další léto, další tajemství, další jatka! Přichází další pokračování filmu Tajemství loňského léta, ve kterém se tentokrát stává obětí teroru skupinka teenagerů z malého městečka v Coloradu. Vše začalo 4. července, kdy kamarádi nevinným žertem založeným na strašidelné legendě způsobili smrt jednoho ze svých přátel. Všichni si navzájem slibují, že nic z toho, co se stalo, nikomu neprozradí. Jejich cesty se však postupně rozcházejí a přátelství čeká velmi těžká zkouška. Blíží se totiž další oslava Dne nezávislosti a všichni dostávají výhružné zprávy. Zdá se, že ještě někdo další ví, co se skutečně odehrálo ten osudný letní večer. Dokáží zabránit tomu, aby děsivá legenda ožila, nebo je jednoho po druhém zabije tajemný přízrak s hákem? (oficiálny text distribútora)

Lucasion

Na jedničku a dvojku jsem koukal skoro před rokem a půl. Že jsem si dal s posledním dílem tak načas... No asi každý pochopí, že přeci jenom trilogie o (maximálně) třech hvězdičkách není zrovna lákavá představa (jakéhokoliv) večera. K filmu řeknu pouze to, že s předchozími díly, to asi nemá co dělat. Herci jsou zcela jiní, neznámí. Na druhou stranu vcelku sympatičtí. Trilogie "I know what you did last summer" má slušný nápad, uzavření děje a do třetice zbývá.... No jo vlastně, co zbývá, když příběh skončil. Trojka má děj bez nápadu či hloubky. Rádoby lekačky a ani té budování atmosféry se nedočkáte. Počet obětí je opravdu malý a všechno si prakticky nechává na konec. Vcelku zajímavé scény, kdy kamera zabírá přírodu. Ovšem, když je stejný nápad problikávající kamery použit u scény "vraždy", to je velká chyba lávky. (35 procent) ()

MM_Ramone

Celú dobu čo som sledoval tento film, som mal pocit ako keby sa jednalo o bonusovú lacnú karikatúru prvého dielu, ktorý v roku 1997 natočil režisér Jim Gillespie. Mimochodom toto jeho dielo považujem dodnes za veľmi podarený kúsok (****). Tretie pokračovanie je však doslova úbohosťou. Zrejme je to nedostatkom financií, a talentu, najmä čo sa hercov týka. I keď sa tvorcovia snažili využiť všetky postupy, ktoré dávali prvej časti silu, zmohli sa len na ich pokrivený groteskný odraz. Bohužiaľ oni to však myslia celkom vážne. Jednu hviezdičku dávam len preto, že sa jedná o nespochybniteľný horror. (Spoiler!) Pretože mužom s hákom je už pre tentokrát vraždiaci prízrak mŕtveho vraha. * ()

Anticque

Tak tohle se nemělo stát..Druhý díl celkem solidně zakončil příběh, ale snaha o třetí díl se sakramencky nepovedla, ale co čekat že? herecké výkony byly na bodě mrazu, atmosféra se někam vytratila, ale ani na konci se nevrátila, příběh celkem klišé, scénář slabý, celkově vzato hrozné....nechápu proč se někdo odhodlal a zazdil dobré jméno filmu. Od začátku se nic neděje, a ani na konci se nic podstatného nestane, člověk prozívá celý film a snad až na konci když naskočí titulky se usměje a řekne konečně...na první 2 díly to nemá ani kdyby chtělo..nemám slov, měl jsem z toho vřískot, ale z nudy. Dávám jednu hvězdu jenom aby se neřeklo... ()

numi

První polovina je oddychovka, která se snaží spíše méně úspěšně nastolit hustou a strašidelnou atmosféru, druhá půlka je slasher s oslími mosty a chaotickým střihem, který ničí jakýkoli pokus o akční scénu. Příběh je jen kopie příběhu nulového a dávno propraného, takže nic zajímavého nečekejte a herecky to odpovídá cílovému publiku (teenage slasher jdoucí přímo na video). I když musím podotknout, že mě osobně docela zaujala mladičká Torrey DeVitto, která samozřejmě nepředvádí nějaký herecký výkon, ani nedává své vnady na obdiv, ale je typově výrazná mladá dáma a má zajímavý kukuč. Možná, že svou šanci v budoucnu dostane. Dvě hvězdičky s odřenýma ušima. PS: Pokud si taky myslíte, že je člověk schopný spáchat sebevraždu tak, že si půl metrovým hákem rozřízne krk pod bradou skrz na skrz a hák pak schová ve vedlejší místnosti do krabice pod postel a vrátí se umřít zpátky do místnosti původní, tak je Tajemství loňského léta 3 film právě pro vás a připočtěte si tři hvězdičky navrch. [srpen 2006] ()

Shredder odpad!

Ako niekto dokaze natocit taky odpad, ze dokonca aj tretotriedne vyvrazdovacky Uwe Bolla oproti tomu vyzeraju ako kvalitny film nepochopim. Obraz posobi dojmom, ze kamery boli kupene za 10 eur cez teleshopping, herecke vykony nedosahuju ani uroven niakeho hereckeho rychlokurzu a vsetko je korunovane tak priblblym scenarom, zeby sa pri pozerani chytali za hlavu este aj opice. ()

• Původně se film měl jmenovat The Hook, tedy v překladu „hák“. (beyli)
  • Film se měl natáčet již v roce 2000 s obsazením Jennifer Love Hewitt, Freddie Prinze Jr. a Brandy Norwood. Později se rozhodlo, že se film natáčet nebude, původní scénář byl zničen a časem se napsal nový scénář, ve kterém měla vystupovat i Jennifer Love Hewitt, ale Jennifer se k této nabídce nikdy nevyjádřila, čili se jedná o první díl, ve kterém nevystupuje nikdo z předchozích dílů. (newpage)