Rallye smrti

• Česko Rallye smrti (viac)

Internetové stránky projektu Rallye smrti patria k tým najnavštevovanejším. Beží na nich online najbrutálnejších pretekov v histórii. Ich aktérmi sú „obyvatelia“ jednej z najťažších amerických väzníc. Pravidlá sú jednoduché- rýchlo, divoko a čo najbezohľadnejšie dôjsť do cieľa ako prvý. Stačí päťkrát vyhrať a namiesto medaily dostane pretekár to najcennejšie - slobodu. Prehrať však väčšinou znamená zomrieť - v horiacom vraku auta, pod kolesami silnejšieho súpera alebo s guľkou v hlave. Strieľanie čímkoľvek je totiž počas preteku povolené. Jensen Ames, bývalý slávny automobilový pretekár sa dostal za mreže za vraždu manželky, ktorú však nespáchal. Bezškrupulózna riaditeľka väznice Hennesseyová sa rozhodne, že Ames si navlečie masku legendárneho pretekára Frankensteina, ktorý pri posledných pretekoch zahynul, o čom verejnosť zatiaľ nevie. Sľúbi Frankovi, že za výhru sa dostane na slobodu. Frank zatiaľ netuší, čo všetko ho čaká. (TV Markíza)

Skylwalker42

Totální béčko alá Anderson (režisér). Bezduchá zábava z toho činí. Takový filmík na neděli a na jedno podívání. Avšak Statham je totální frajer, k tomu vězeňské prostředí a závody to alespoň trochu zachraňují. Ale repete nedoporučuji. ()

soukyd33

Tomu říkám pech a vážně smůla. Tohle by chtěl každý vidět, ale nikdo zažít. Poznámka: Ta autíčka mají vážně šmrnc. A všechno je jinak, než to vypadá. Herecké výkony dobré, hlavní herci TOP. Herecké obsazení velmi dobré. Příběh super. Efekty vážně zajímavé. Scény super. Hvězdiček 4 ()

P3ky

Tak, na to, ze je to jasny B, je to krasnej filmek :). Pro me naprosto uzasne obsazeni hlavnich roli a vedlejsi role taky krasne doplnuji. Akce, sranda, krev a mrtvolky :), tohle je film presne pro me :). A taky si rikam, ze je dobre, ze jsou zavody jen na ostrove, bez prejizdeni civilistu, protoze jinak by to bylo az moc brutalni, tedka je brutalita na nejlepsi urovni. Jason, Tyres jsou dvojka, ktera film hodne zvedla, jinym hercum by se to tak urcite nepovedlo. Pro me jedina vytka v kamere v rucnim souboji v garazi, jinak bych rekl, ze film, na ktery budu rad vzpominat. Tak mu davam neco k 90%, sem fanousek takove zabavy. ()

SmoKe911

Hledat v tomto filmu nějakou složitější zápletku , asi bychom nenašli. Ovšem pro nudné odpoledne , kdy máte chuť na nějakou akci s auty. Jste na správném místě . Po shlédnutí jsem nebyl naštvaný ale ani 100% nadšený. Ale i přesto to stojí za to :) ()

kolotroch

V ramci zanru prakticky bez chyby a o to tu myslim ide. Kto chce kritizovat, nech sa paci, ale kritizujte to, co tento B-ckovy zaner vyzaduje a neponukol alebo prehnal, ci pokazil. Ja osobne som nic hodne kritiky nenasiel, preto plny pocet, pre mna proste akcny narez ako ma byt :-) ()

Vandislav

Film, který si opravdu na nic nehraje. Hned v úvodu zahlásí: jsem béčko, s příběhem nepočítejte, ale akce vás rozseká. Po celou dobu se této teze drží. K dobru určitě slouží parádní stopáž a charismatický Jason Statham, kterého mám čím dál raději. Kulervoucí akce jak má být. Přes čtyři hvězdičky. ()

hynekb

Statham, jak ho mám rád. Žádné velké umění, ale poctivá zábava. Akční film, jak se dělávali dřív a všichni jsme je měli rádi. ()

BigBen87CZ

Tak vám nevím. Něco do sebe to má ... efekty jsou dobrý, závody velmi pěkně zpracovaný a napínavý ... jenže tomu zbytku něco rozhodně chybí ... nerazí, ale nenadchne ... 60% ()

sugar80

Výživná béčková akční podívaná s mnoha zajímavými ingrediencemi - megadrsňákem Stathamem, videoklipovým střihem a slušnou záporačkou paní ředitelkou. Z původního Death Race 2000 toho naštěstí mnoho nezůstalo, dnešní publikum si žádá jiný přístup a Paul W.S. Anderson mu splní vše, co je potřeba. Vizuální stránka je výborná, žádné vynaložené finance nepřišly vniveč. Ideální film pro příznivce rychlého a drsného ježdění, kteří mohou v klidu vypnout mozek a užívat si zábavu. ______PLUSY: Statham, vymazlený vzhled filmu, slušný spád______MÍNUSY: Příliš připomíná videohry, dietní co do zapojení mozku při sledování ()

cembry

Očekával jsem naprosté béčko a taky jsem ho dostal. Ale v jaký kvalitě! Dlouho jsem neviděl akční film, který by byl tak nepokrytě udělanej podle videohry a byl navíc skutecně zábavnej. Skvělá zábava! ()

Mazmen

Chvílema mě to přivedlo do nostalgie, kdy jsem na své 486 pařil hru death rally. Docela bych se nedivil, kdyby se scénáristi touto hrou inspirovali. Co se týče akčnosti, tak to byla paráda, ale po dějové a logické stránce, strašná stupidita. ()

Cool.Mila

Tohle je film, kde si proste mozek da slofika a vy se jen kochate akci, auty, sexy holkami a tvrdou hudbou. To vse tu navic pracuje jak ma, takze v ramci zanru je to adrenalinova jizda, u niz se clovek vazne nenudi. ()

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Hláškař Roman Pierce z Rychle a zběsile 2 má kupu fanoušků. Není tedy divu, že na tom chce jeho představitel Tyrese Gibson postavit hereckou kariéru. Gibson se objevil třeba v Transformers nebo… (viac)

Sekaná z upírů a zombíků

Sekaná z upírů a zombíků

24.07.2009

A to ve dvou videoherních adaptacích, spojených se jménem Paula W. S. Andersona. Ten se v očích některých svých odpůrců částečně rehabilitoval nářezovou Rallye smrti. Teď se vrací k sérii, kterou… (viac)

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne

04.06.2007

Nemůžu se ubránit pocitu opakovaného déja vu. Transformers ještě ani neměli světovou premiéru, ale už teď jako by Hollywood ovládla posedlost futuristickými auty, které na nás vystrkují všelijaké… (viac)