Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiálny text distribútora)

Sofia

Vizuálně působivé, ale postrádá to jakoukoli hororovou atmosféru a napětí. A "překvapivé" rozuzlení na konci bylo tak průhledné, až to bolelo. ()

ARI50

Další dávka skvělého prokletí a hodně drsného námětu na film musím pochválit nečekaný konec, a celkově celý temně děsivý film nenechá diváka vůbec v klidu tahle smrt babka nekončí a donese sebou to nejhorší, ale i když fakt nerad prosím nesnažte se příště dávat trapný humor do vyvolávání málem jste pokazily celý tenhle super horor díky spousty dokonalosti to překousnu ale fakt už to nedělejte. ()

Necrotongue

Po první dnešní zkušenosti jsem do reprízy tohoto hororu nešel zrovna s nadšením, ale veškeré mé obavy byly naprosto zbytečné. Film si původně udělené čtyři hvězdičky v pohodě obhájil, protože jsem se u něj i podruhé skvěle bavil. Jasně, nějaké ty mouchy se tady našly (a tím nemyslím ty, které chtěli tvůrci ve snímku mít), ale s tím jsem se dokázal s klidem vyrovnat, protože na druhé misce vah byl vcelku kvalitní příběh, slušná atmosféra, dostatečně odporná seniorka (na kterou Lamia absolutně neměl) i drsný kozel. ()

Ištván87

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY!!! Je to fajn, vidět nekonvenční metody Sama Raimiho po letec půstu opět v plné síle, jen kdyby na konci nedělal z diváků blbce stokrát ohranou berličkou, kterou použili stovky režizérů před ním, jen aby mohl film dopadnout špatně. Proti špatným koncům nic nemám (spíš naopak), ale vadí mi, když režiséři nevhodně vybraným koncem potopí to, co předtím budovali... Objetivně za tři a půl. ()

Karamanlis

Na návrat majstra Sama Raimiho do hororových vôd som sa tešil ako málokto. Možno vzhľadom k mojim priveľkým očakávaniam ma Drag Me to Hell tak trochu sklamal. Je to určite dobrý film, ale od Sama som predsa len čakal kapánek viac... ()

JASON_X

Oživlá mrtvola Sam Raimi touhle prvotřídní horrorovou komedií nekompromisně zabodoval. Strhující vizuál, úžasná nápaditost a hravost, spousta vytříbených nechutností, skvělá zábava od první do poslední minuty. Není to sice úplně přesně můj šálek čaje, já mám radši spíš tragédie než komedie, ale na protest proti tomu, že tu tenhle skvost vidím v modrých číslech, zaokrouhluju nahoru. ()

veru_needy

Tento film je dobrý horor sázející převážně na nervydrásající atmosféru a řadu trochu otřepaných, ale stále účinných lekaček. První polovina je přímo nacpaná skvělými hororovými nápady a převážně režisérovo hrátkama s nepříjemnými zvuky a temnými stíny, což je docela děsivé. V druhé půlce už sice atmosféra trochu upadá, ale stále má film co nabídnout. No a úplný závěr se fakt povedl a dal by se považovat za jeden z těch překvapivých. Další plusko směřuje k občasným scénám snažící se šokovat svou nechutností. Ta babka mě děsí do teď. ()

matestlust

Dokonalý návrat Raimiho mezi hororové krále!!!Už od začátku filmu bylo víc než jasné,že se Sam s ničím nebude mazlit a vše bude jako za starých dobrých časů.Žádné sraní,od začátku do konce brutal,kdy mi kápla slza štěstím a chvíli jsem si připadal jako v ráji.To co mělo vylekat,to vylekalo,to co mělo rozesmát,to rozesmálo,humor přesně tak dokonale záchodovej,na který jsem zvyklej například z Evil dead,či z jiných klasik.Vážně jsem rád,že dobrák Raimi se vrátil k hororvému žánru a jen doufám,že v tom bude i nadále pokračovat.U mě jasných 5* a velké poděkovaní Samíkovi za parádní zážitek a také trochu té nostalgie. ()

becki_tu

Ač nerad, tak tady musím jít opět proti davu. Na film jsem se těšil hlavně kvůli Alison Lohman a Raimimu, kterého uznávám hlavně díky Spidermanům. Moje očekávání však rychle vzali za své a už po první půlhodině jsem začal mít tušení, že tohle nedopadne dobře. Předesílám, že Evil Dead jsem neviděl a tak mě překvapil Raimiho “osobitý“ přístup k tomuto žánru. Prapodivný mix nechutného béčkového hororu, komedie/parodie a romantického pseudodramatu mi zkrátka nesedl a pevně věřím, že tenhle úlet Raimimu odpustím hned po premiéře čtvrtého Spideyho. ()

duklak2

Horor trpí nedostatkem energie, která by diváka více vtáhla do děje. Příběh by zasloužil více propracování. Je zde málo lekaček. Při některých nechutných scénkách jsem zavíral oči. Herecké výkony byly vkusné. Tu starou babku bych tedy potkat nikdy nechtěl. Překvapilo mě zakončení snímku. Více k filmu nemám co dodat. Z mého pohledu za tři hvězdy. I když mé očekávání to nenaplnilo. ()

MáŠa

Tak nevim, pro mě to teda horor desetiletí není, jak se to snažilo mediálně působit. To sem si první dva filmy Saw užil víc, i když tam ten strach je vyvoláván spíš nechutností. Nevim, co říct k tomuhle filmu. Je zaměnitelný se spoustou další, jen to snad nevypadá tak béčkově, jako v některých jiných případech. ()

Earl_23 odpad!

:-))) Tak tohle bylo hooodně špatné. Tak nějak nevím, těšil jsem se na dobrý horor, který tu má docela dobré hodnocení a místo toho jsem dostal film, u kterého jsem se spíš smál. Nebál jsem se vůbec... příběh byl béčkový, herci také a rádoby strašidelné scény vážně vtipné. Chtěl jsem dát aspoň hvězdičku, ale to vážně nejde :). ()

Lucasion

Asi dodnes nezapomenu, jak jsem na tomhle filmu seděl v kině hned vedle velkého reproduktoru. A taky nezapomenu na to, že v mnoha scénách se místo krčení pod sedačku, nebo tisknutí ke kolegovi vedle spíš lidé v celém sále smáli. Sam Raimi se vrátil k žánru, který má tak moc v oblibě. Příběh o mladé žábě, kterou prokleje stará a nesympatická baba je jak vystřižený z jeho repertoáru. Přitom jak je příběh jednoduchý, tak funguje na téměř všech frontách. Mě osobně vadí přemíra naprostých a zbytečných „nechutných“ scén. Namátko si vzpomenu na zvracení brouků, krve a vlastně i posmrtných tělních tekutin. Nebýt tady toho, tak vlastně vznikl skvělý mix komedie a hororu. Jelikož někde si pan režisér dělá z diváka jednoduše prču. Viz. Sešívačka nebo kovadlina. Horor jako samotný funguje tedy dobře a má až extrémní počet lekacích scén. U většiny hororů, jsem si vždy stěžoval, že uvolňují lekačky postupně a nebo, se začíná strašit až od poloviny filmu. Ne však u Drag Me to Hell. Tady je film na věc od prvních minut a snaží se nenechat diváka ani chvíli v klidu. Za to velké plus. Přesto se najdou scény, které film neuvěřitelně potápí. [Unrated] (70 %) ()

Morholt

No konečně nechal Raimi na pokoji toho osminohýho panáka a vrátil se k tomu, co mu jde nejlíp. V Stáhni mě do pekla pracuje výborně s napětím, leká, děsí a vlastně i rozesmívá - bitka bankéřky s cikánkou byla super a stejně tak koza. :D Ovšem je mi záhadou, jak to mohli naši bojovníci za práva menšin vůbec pustit do našich kin. Ostatně vemte si to sami - sociálně nepřizpůsobivá osoba neplatí splátky ani přes dvojí prodloužení lhůty a když jí potom banka odmítne tuto dobu znovu prodloužit, tak prokleje jejího zaměstnance? No co to je? A co by pak provedla s Čunkem?:D 80% ()

Sawy

Raimiho staré horory neznám.Možná kdybych byl jeho fanoušek,šel bych i na pět.To moc nejsem,ale i tak mě to vážně bavilo.Raimi si šikovně hraje s klišé,se sympatiemi k postavám i se všudypřítomnými lekačkami (nadskočil jsem,i když mi bylo jasný co přijde).Občas tam těch klišé bylo příliš (hlavně ty OBÁLKY) přesto se to dá odpustit,zvlášť při pohledu na hezounkou Alison Lohman,na konci bezmála akční hrdinku.Scéna na hřbitově je fantastická,stejně působivý je pak konec,i když jsem ho čekal.Justin Long je už od Smrtonosné pasti 4 super sympaťák a tady to jen potvrzuje.A Lorna Raven,to je záporačka jako prase! A nezmínit scénu vymítání (Miloš!!!) by byl vyloženě hřích.Velmi příjemné překvapení a jeden z nejlepších hororů poslední doby. 85 % ()

Mordenroth

Vynikajúci chuťový zážitok! Sam Raimi hlási triumfálny návrat do temných a zároveň zábavných horrorových vôd. Pre fanúšikov trilógie Evil Dead nutnosť vidieť! ()

Handle

Stáhni mě do pekla se snaží o odlehčení, ale možná až příliš. Lekačky a budované napětí je totiž opravdu výborné a různé wtf momenty se tam podlě mě vůbec nehodí. Ale prý to byl "humor", tak já nevím... :) Každopádně i přes podivný příběh jsem se neodtrhl od televize ani minutu a hororové momenty byly fakt skvělé. U tohoto filmu záleží asi fakt na úhlu pohledu. ()

Jansen

Stáhni mě do pekla v postatě není až tak horor natož to thriller jak uvádí anotace u filmu, ale spíše komedie. Raimi si hraje s žánry, žongluje s klišé toho nejtěžšího kalibru a je vidět, že se u toho skvěle baví. Celý film by v podstatě mohl sklouznout k trapné parodičnosti nebýt jeho tvůrčího nadhledu a bezpochyby kvalitního sebeironického scénáře. Raimi tohle prostě umí. ()

Genero

Kristýna mi na začátku připadala jako celkem roztomilá bankovní úřednice, ale pak se projevila jako zasraná fuj, fuj rasistka. Odmítla hnusné cigošce prodloužit hypotéku! Potěšilo mě, že jí za to ta milá Rómka po zásluze ožužlala bezzubými dásněmi obličej a poštvala na ni démona, který vás chodí pár dní strašit a potom způsobí smrt. Celkem slušný horor, ve kterém vás vyděsí pár nechutností a člověk jménem Miloš. Ke konci to ale úplně ztratilo dech a mě začalo být u prdele, jestli vůbec někdo někoho někam stáhne. Taky mi trochu vadily ty občasné humory, ale ruku na srdce... koho by nepobavilo mrtvé koťátko. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Ať už vás napadlo cokoli, následující řádky jsou samozřejmě o možných pokračováních úspěšných trilogií. Matt Damon potvrdil, že se s Paulem Greengrassem opravdu chystají na dalšího Bournea, ale že… (viac)

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (viac)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (viac)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (viac)