Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití. (oficiálny text distribútora)

Dubro

Video film, ktorý mal čo robiť, aby dosiahol aspoň úroveň svojho staršieho brata. Na pľac poslali hrať nevýrazné „kyslé ryby“ a prvá polovica bola ukážková prácička profesionálnych amatérov. Po polčase sa tá kopa pohyblivých obrázkov aspoň trošku rozbehla, no smerom, ktorým behajú tisíce podobných priemerne podpriemerných "bu-bu" filmov. 49% ()

Petulka88

Další zbytečné pokračování aneb banda debilů pobíhá po lese s pytlama na hlavě a dělají bububu. Je až neuvěřitelné jak je tento film zabydlen neskutečným stádem blbců. Hlavní hrdinka je aspoň pěkná, ale ostatní to je děs a hrůza. Její přítel je trapák, ovšem jeho kamarádovi z dětství nesahá ani po kotníky. V něm je totiž role velkohubého černocha dohnaná do naprostého extrému. Po půl hodině bych byl sám ochotný někomu zaplatit, aby ho už konečně zabil. A záporáci? Majitelé motelu jsou jemně retardovaní a jde z nich děs asi jako z mokrejch banditů ze Sám doma. Jediná postava, která mě dokázala pobavit byl maniakální zabiják Smith. A to tím, jak se úporně snaží být drsňák a vypadat cool. Ve výsledku je to opravdu sranda, když pozorujete jeho snahu se všelijak ďábelsky šklebit a do toho ještě pronášet věty jako: ,,Miluju, když se třesou strachy!", nebo ,,Připomínáš mi jednu holku z Little Rock. Ta táááák krásně křičela..." Ve filmu samotném se toho moc neděje a když přece jen, je to podané naprosto nezajímavě a nudně. Ani první díl mě nijak nenadchnul, ale je to stokrát lepší než tenhle blábol. ()

J*A*S*M

Kupodivu nikterak špatný prequel. Podařilo se poměrně dobře převzít největší přednost prvního dílu, tedy příjemně béčkovou atmosféru a logické jednání postav obětí. I scenárista odvedl vzhledem k okolnostem a žánru celkem slušnou práci - tím chci říct, že ačkoli se jedná o prequel, není zas až tak jisté, jak to skončí. Celkově nabízí Vacancy 2 ucházející zábavu, a ty, kterým se líbil první díl, by neměl výrazně zklamat. Je to v podstatě to samé. ()

darkrobyk

Porno už neletí, ale takhle nějaká vraždička, po tom je sháňka... Klasická dvojka, která ovšem předchází jedničku, a tak je dopředu jasné, jak by měl příběh dopadnout. Pokud se těšíte na pár honiček a místy napětí, pak ok, pokud čekáte důmyslné mučeníčko a úchylné vraždičky, pak snad raději Hostel, než Motel. Obsadit film jen nesympatickými postavami byl zřejmě záměr, a tak jsem jen čekal, až všechny zařvou. Ovšem ta blond terminátorka mi lezla krkem až do konce....jasně, všem chlapům to nandá.... Co se slasherem, kde chybí gore? Ale úplně jsem se nenudil a film rychle utekl, takže průměr. Jen toho podříznutí se divák nedočká. ()

Matros

Mohlo to být mnohem horší. Celkem sledovatelný prequel, který je o něco málo slabší než jednička.A navíc se mi zdálo, že hlavní hrdinové vzali občas rozum do hrsti, ale žádná sláva to nebyla. Upřímně jsem ale byl překvapený, že zrovna motel smrti nezůstane jen u původní jedničky.. A třeba to nakonec bude trilogie. Kdo ví ?.... ()