Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

AnnaMae

Banda žoldáků dostala za úkol někoho sejmout, zjistili, že by se zapletli do něčeho složitějšího, než čekali, tak se na to radši vykašlali. Jeden se však nemohl smířit s tím, že za sebou nechali ženu v nesnázích, která mu padla do oka, a rozhodl se vrátit ji zachránit. Čestní a věrní parťáci ho v tom samozřejmě nedokážou nechat samotného. // V tomto filmu je dohromady tak 5 minut času věnováno řešení peněz, tetování nebo vztahů s ženskýma. Zbytek času je mlácení plus střílení plus výbuchy. Pamětník akčňáků se Slyem si možná nostalgicky užívá(?), dáma se nudí. Akční scény jsou nepřehledné a kvůli zběsilému střihu divák nestíhá sledovat, kdo je kdo. **-*** ()

GordonCZ

Nemůžu si pomoct, ale přestože vím, že Expendables mají být jakousi akční sebeparodií, ironii a nadsázku jsem z tohoto filmu cítil bohužel opravdu zoufale málo. Postradatelným pod taktovkou Sylvestra Stalloneho zkrátka a dobře chybí ten pověstný malý krůček pro režiséra, který by z filmu udělal velký skok pro diváky. Pro mě slibný pokus, ale nedotažený do konce. ()

Slunik

Jediné, co je na filmu dobře udělané jsou akční scény a i ty jsou místy hodně přehnané. Zbytek je nesmyslná, naivní, nepromyšlená, hloupá fraška. ()

helrohir

Skvelé obsadenie, husté hlášky a hlavne akcia. Toto všetko sú, alebo by aspoň mali byť, silné devízy tohoto filmu, lenže čo sa týka obsadenia, je trochu na škodu, že taký Jet Li alebo Dolph Lundgren dostali pomerne málo priestoru, oproti tým menej známym postavám. Hlášky sú síce husté, ale niekedy aj samoúčelné a akcie je natočená trocha neprehľadne a rýchlo, a divák si to tým pádom nemôže vychutnať. Potenciál takéhoto projektu je enormný, pamätníci 80. rokov budú možno spokojný, ale pre mňa je to len taký "nedonosenec", ktorý mohol ukázať aj viac. ()

anyonecek

Parádní krok Stallona. Sehnat takového top akční hrdiny z těch nejlepších akčňáků to byl velice zajímavej nápad, který se zadařil. Celý film je jedna velká řežba a je tu spousta skvělých drsňáckých hlášek. Zamiloval jsem si všechny postradatelný a soucítil s nimi po celý "quest". Tyhle akčňáky s ani minutou nudy jsou prostě nejlepší na zabití času. ()

Alca

Na tohle se vyplatí zajít do kina. Máte rádi klasické bouchače, kteří vědí, co je správné a jak potrestat padouchy? Pak je to film přímo pro vás. Stejně jako pro mě. ()

64B

Tady nemám co vytknout, stará banda, poskládaná z těch nejlepších akčních hrdinů, skvělý příběh a hlavně si myslím, že si všichni herci na place natáčení užívali a to mě snad těší nejvíc. Scénář, příběh, akce, herci, krev, bitky - všechno na výbornou! Pro mě film roku 2010! ()

Machtann

Představte si mix všech akčních filmů let minulých, se vším tím kýčem, předvídatelností i absurditou, přihoďte k tomu spoustu herců, které si z daných filmů pamatujete a vyjde Vám z toho právě The Expendables. ()

Stejšn

Vůbec mě to nezaujalo a po půl hodině jsem to vypnul. Je ale možné, že jsem byl jenom unavený nebo něco, třeba tomu ještě šanci dám. Možná. Snad. Nebo ne... ()

Pitryx

No já bych z toho zas takovou excelentní záležitost nedělal. Mimo pár hluchých míst mně iritovala digi krev. To neměla produkce peníze na pytlíky?? Ale jinak jsem se dobře pobavil, pár věcí nepochopil a proto to dalšímu zkouknutí to nezabrání. 20130915 nest---------++++++ Souhlas s mým starším komentem. 20200114 ()

Mire

Akčné filmy nie sú žánrom ktorý by som vyhľadával, ale toto bol zábavný snímok. Samá akcia, rinčanie ťažkých zbraní, výbuchy, kilá svalovej hmoty, plus skvelá hláška s kaderníkom, proste všetko čo k tomuto žánru patrí :-) ()

hepi_

Originálna myšlienka pozbierať dnes v prachu zapadajúce hviezdy akčných filmov 80 a 90 rokov dať im do rúk tie nalsilňejšie zbrane a nechať ich rozstrielať stovky záporákov. Funguje! Akcia strieda akciu až do záverečných titulkou_Akcia, nápad, akcia 85% ()

marek29

Je to hodně syrová testosteronová sprcha a mrzí mě, že zajímavosti k tomuto filmu se zvrhly v přeměřování pindíků fotografomaniackých eunuchů. Ale zpět k filmu: Hoši ostří jako břitva, nábojů vždy plnej vagón a hoří a vybuchuje vše co normálně jen po polití benzínem :D Takhle vypadá slušnej turn-your-brain-off kousek, kterej zabaví na 1h 45min ;) Doporučení! P.S. Čekal jsem, že Sandru si podají v mučírně víc. ()

Syna.1990

Pro mě naprosto špičková akční podívaná, ve které si akční hvězdy mého dětství dělají srandu jak ze sebe, tak i z ostatních kolegů. Kdo by v roce 90 řekl, že Ivan Drago, Rocky Balboa, John McClane a Terminátor budou spolu hrát v jednom filmu? Navíc jsou doplněni o borce jako Jet Li, Jason Statham, Terry Crews a další .. Film nabušený super scénami a skvostnými hláškami. Skvělá pětihvězdičková jízda!!!! ()

henrycruel

Podařená akční jízda, kterou jsem si neskutečně užíval! Hrdinové akčních trháků z osmdesátých let společně v jednom filmu... Už jenom to mluví za vše... ()

Brano

V kine som bol priam uchvátený týmto filmom a hlavne akčnými scénami. No s odstupom času to nadšenie upadlo a našlo sa už aj niekoľko hluchých miest. Príbeh je len odkúkané klišé, čo mi až tak veľmi nevadilo, keďže je to celé hlavne založené na akcii. Vyslovené mi vadila postava Lundgrena, ktorá bola podľa dosť zbytočná a scény s ním ma skôr nudili. Takisto nevyváženosť akčných scén. Niektoré boli vydarené, ale tie záverečné ala rambo už boli dosť prehnané a trochu mi to pripomenulo akčné filmy s osemdesiatych rokov. Začiatok a prostredná časť výborná, potom to už strácalo na tempe a záver už aj trochu nudil. Ale nato všetko hodnotím tento film ako nadpriemerný. Doposiaľ najlepší Stalloneho film, ktorý sám režíroval. Tiež mu patrí moje uznanie, že sa mu podarilo priviesť do filmu toľko skvelých a legendárnych mien, akými sú napríklad: Schwarzenegger, Willis, Li, alebo aj s novších mien Statham. Škoda len, že niektoré spomenuté osoby nedostali vo filme dostatočný priestor. /70%/. ()

Gothard

Sylvester Stallone si užívá každou minutu filmu a jeho Barney Ross je tvrdší než nejtvrdší kámen, Dolph Lundgren dokazuje, že i kdyby účinkoval v dalších dvaceti filmech, hrát se prostě nenaučí, Arnold je podivuhodně kožený a vzpomínání M. Rourkeho na evropskou misi by mohlo aspirovat na nejdebilnější monolog desetiletí. Pokud bereme Postradatelné jako úmyslné ohlédnutí za érou akčních filmů osmdesátých let, dobrá, je to důvod být nostalgicky shovívavý, jinak je to spíše jen průměrný film s výrazně zajímavější a akčnější druhou polovinou. Odkazy na jiná (kultovní) díla příliš nepobaví, tak alespoň akční scény jsou vesměs natočeny profesionálně zručně a místy i docela zábavně. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)